malamut w wannie
Źródło: youtube.com /Life with Malamutes

Malamut panicznie boi się kąpieli. Wtedy do łazienki wchodzi dziecko i dzieje się niesamowita rzecz

19 Sierpnia 2020

Malamut, choć sam potrafi wyglądać groźnie i onieśmielająco, panicznie bał się kąpieli. Właściciele nie byli w stanie nakłonić go do wejścia do wanny bez żadnych problemów. Choć czworonóg w końcu dał się namówić na kąpiel, nadal nie był do niej przekonany i wyraźnie się stresował. Wtedy jednak do łazienki weszło małe dziecko i sytuacja zmieniła się o 180 stopni.

Malamut to łagodny olbrzym, który czasem wydaje się nie zdawać sobie sprawy ze swoich rozmiarów. Ten pies wyjątkowo bał się kąpieli i po prostu nie był stanie tego po sobie nie pokazać. Choć właściciele robili co mogli, by psiak nie martwił się tak bardzo wejściem do wanny, nic nie było w stanie go uspokoić. Aż do momentu, w którym do łazienki wkroczyła córka opiekunów.

Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opadaWielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opadaCzytaj dalej

Malamut nie chciał się kąpać

Olbrzymi psiak nie był w stanie po prostu wejść do wanny i poddać się bez walki. Jego opiekunowie bezskutecznie próbowali rozmaitych technik, które miałyby go zachęcić do kąpieli. Jak wiadomo, psy fanami prysznica nie są, a ten był wyjątkowo uroczy, ale i uparty. Ukochani opiekunowie próbowali rozmaitych sztuczek - wsadzili do wanny talerz z masłem orzechowym, które miało zająć uwagę psiaka, jednak bezskutecznie. Malamut nie poczuł się lepiej, nawet gdy dołączył do niego kot, który najwyraźniej nie był tak przejęty całą sytuacją jak jego psi brat i w przeciwieństwie do niego, wcale nie chciał opuszczać wanny,

Wtedy jednak do łazienki wkroczyła tajna broń rodziców. Była to ich mała córka, Mia. Gdy tylko dziewczynka pojawiła się w łazience, malamut jakby się uspokoił, a potem zadziała się prawdziwa magia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Dziecko uspokaja psa

Wystarczyło, że dziewczynka stanęła blisko swojego czworonożnego przyjaciela i zaczęła cicho gaworzyć, by ten skupił swoją uwagę na niej. Wtedy też właściciel skorzystał z okazji i zaczął moczyć psa przy pomocy słuchawki prysznicowej, na co on prawie zupełnie nie zareagował. Choć na pyszczku malamuta wyraźnie maluje się ciche cierpienie, nie jest tak zdenerwowany, jak na początku, gdy obok jest mała Mia. Dziewczynka bawi się na podłodze i nie zwraca uwagi na całą sytuację - nawet nie wie, jak bardzo pomogła swojemu psiemu przyjacielowi! Olbrzymi malamut cierpliwie daje się w końcu wykąpać, a na sam koniec wygląda na całkiem zadowolonego. Wystarczyła jego jedna przyjaciółka, która zawsze ukoi nerwy.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską
  4. York ma lepsze włosy niż większość ludzi. Piesek z nietypową fryzurą wygląda niesamowicie
  5. Stęskniony beagle nie widział swojego pana przez 3 miesiące. Na jego widok dosłownie oszalał
  6. Prezydent podał się do dymisji. Rząd i parlament rozwiązane. Wiadomości ze świata

źródło: youtube.com /Life with Malamutes

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł