maja hyzy
Źródło: instagram/majahyzy

Sąsiedzi próbowali oczernić Maję Hyży? Piosenkarka odniosła się do plotek, jakoby zaniedbuje psa

22 Stycznia 2021

Maja Hyży od kilku lat jest właścicielką yorka o imieniu Sisi. Jak napisała piosenkarka na Instagramie, zwierzak był prezentem od przyjaciół. Niedawno redakcja portalu pudelek.pl, poinformowała jakoby Maja nie zajmuje się swoim zwierzakiem. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty.

- Maja w ogóle go nie pilnuje, pies jest "samowychodzący" i wszędzie s*ający. Najwyraźniej Maja chce wejść w konflikt z sąsiadami osiedla, na którym mieszka. Dzisiaj pies biegał 40 minut po klatce, aż w końcu się zes*ał na parterze... Wielka gwiazdka, która nie potrafi przypilnować swojego psa, a już tym bardziej po nim nie sprząta. Wielokrotnie piesek biega sam po osiedlu. Sąsiedzi co jakiś czas wstawiają na grupie osiedlowej posty typu: "Czyj to piesek? Biega, błąka się..." - miał napisać jeden z sąsiadów do redakcji Pudelka.

Maja Hyży nie zajmuje się psem?

Hyży, która niedawno została mamą po raz trzeci zarzucono brak opieki nad zwierzęciem. Do przesłanej wiadomości załączono screeny z osiedlowej grupy, jakoby suczka miała faktycznie błąkać się samotnie po podwórku. Sąsiedzi, rozpoznając zwierzaka, oznaczali artystkę pod fotografiami pieska. Czy takie sytuacje naprawdę mają miejsce?

-Od razu powiem, że się nie będę wypowiadać, bo to jest po prostu żenada. Nie chcę tutaj nikogo obrażać. To, że Pudelek dostał jakąkolwiek informację, to już świadczy o moich sąsiadach- wyznała Maja w rozmowie z pudelek.pl

Dodała, że suczka, ma właściwą opiekę, niczego jej nie brakuje.

- Dobrze się ma, jest zdrowa, chodzi na spacerki. Wszystko jest tak, jak powinno być, a sąsiedzi, którzy bardzo się nudzą chyba i powinni może pomyśleć o pracy... nie mam pojęcia, jaki problem mają. Ja się kompletnie nie przejmuję - wyznała. - Niech sobie tak mówią. Nie chcę im odbierać tego, bo podejrzewam, że gdybym odebrała im prawo do takich tematów, to pewnie nie mieliby już o czym mówić, więc niech sobie mówią i niech piszą dalej. Szkoda, że tylko pieniędzy za to nie dostają, bo przynajmniej mogliby sobie na tym zarobić.

Psy Joe Bidena nie wprowadziły się jeszcze do Białego Domu. Dlaczego?Psy Joe Bidena nie wprowadziły się jeszcze do Białego Domu. Dlaczego?Czytaj dalej

Odpowiedzialność za psa

Mówi się, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Choć piosenkarka zaprzecza, jakoby miała nie zajmować się swoim psem, w tym miejscu przypominamy, że każdy właściciel odpowiada za swojego zwierzaka! Jeśli ktokolwiek podejmuje się opieki nad zwierzęciem musi zapewnić mu dach nad głową, dostęp do jedzenia, wody, regularne spacery. Zwierzęta potrzebują również towarzysza, dlatego nie zapominajcie o wspólnych zabawach.

Psy łatwo przywiązują się do swoich właścicieli, są im wierne. Dlatego jeśli decydujecie się na czworonoga, opiekujcie się nim i nie zostawiajcie samego.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł