magda gessler
Źródło: Jan Bielecki/East News

Magda Gessler ma nową knajpkę, gdzie pomidorowa kosztuje 60 zł. Wiemy, czy restauracja jest przyjazna zwierzętom

18 Października 2020

Magda Gessler otworzyła kolejną restaurację! Tym razem na warszawskim Wilanowie, który znany jest z tego, że jest jedną z droższych dzielnic w stolicy. Współwłaścicielem lokalu został jej syn, Tadeusz Müller. Ceny zwalają nóg! Czy ktoś się skusi na dania w tak drogim miejscu?

Magda Gessler nie zamierza spoczywać na laurach. Jest właścicielką kilku restauracji, które świetnie prosperują, jednak to nie oznacza, że wkrótce nie będzie ich więcej. Gessler właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych kolejnym lokalem, który zamierza prowadzić razem z synem, Tadeuszem. Kiedy fani zobaczyli ceny, nie mogli uwierzyć, że tyle może kosztować zupa! Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" w stacji TVN, poucza właścicieli knajpek, że jest u nich drogo. Ale ceny, które Magda proponuje z pewnością klienci odczują po portfelach.

Boruc kupił żonie samochód za krocie, za podobną kwotę Górniak ma nowy dom. Chce mieszkać w górach, aby podziwiać zwierzętaBoruc kupił żonie samochód za krocie, za podobną kwotę Górniak ma nowy dom. Chce mieszkać w górach, aby podziwiać zwierzętaCzytaj dalej

Magda Gessler - Słodki Słony Familia na Wilanowie

Restauracja Słodki Słony Familia mieści się na Wilanowie przy Klimczaka 1. Podobne bistro, którego również właścicielką jest Magda Gessler, znajduje się na ulicy Mokotowskiej. Choć ceny tam nie należą do niskich, to często przed lokalem ustawia się kolejka. Gwiazda stacji TVN nową knajpkę zareklamowała w sieci.

- Nowe miejsce na Wilanowie, w Warszawie. Zaczarowane, Rodzinny twist :)))) słodko słony .. my dla was. Słodki.. wypieki według rodzinnych receptur i najlepsza jakość składników . Słony ... bistro, tradycyjne potrawy wzbogacone o zielony twist. Familia - dwa pokolenia łączą siły Magda Gessler i Tadeusz Muller - czytamy na Facebooku Magdy Gessler.

Słodki Słony Familia dopiero co ruszyła, a już wzbudziła sporo emocji! Wszystko przez ceny, klienci zdecydowanie je odczują. Za ciasto drożdżowe należy zapłacić 50 zł, a za jedną porcję 16 zł. Jagodzianki i torty, bezy, kanapki w słodkiej bułce kosztują 20 zł, natomiast zupa domowej pomidorowej lub rosół kosztuje 60 zł! Kiedy menu wyciekło do sieci, internauci podzieli się na 2 obozy. Jedni zarzucają restauratorce ceny z kosmosu, inni mówią, że za jakość się płaci a produkty oferowane przez Gessler są na 1. miejscu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
2. Jamnik gigantycznych rozmiarów. Po śmierci właściciela ratownicy znaleźli psa, nie mogli uwierzyć
3. Czy psy kochają ludzi? Naukowcy już wiedzą, zaskakująca prawda

Słodki Słony Familia przyjazne zwierzętom

Restauracje Magdy Gessler słyną z tego, że są przyjazne czworonogom. Restauratorka nie raz już pokazywała psich gości w swoich knajpkach. Zdarzało się, że psy jadły z talerza. Zapytaliśmy, czy do Słodki Słony Familia można przyjść ze zwierzakiem. Właściciele na pewno się ucieszą.

- Nawet trzeba:))) zapraszamy! - odpisano nam na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniała wiadomość dla milionów pacjentów. Już wkrótce nie będą musieli czekać w kolejkach do lekarza
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Myślał, że znalazł małe szczeniaczki. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna
  4. Najstarsze koty w schronisku znalazły nowy dom. Razem mają 42 lata
  5. Dlaczego psy jedzą kamienie? Powód odbiera mowę, można je oduczyć
  6. Na planecie Wenus znaleziono kolejną możliwą oznakę życia. Czy wszystko jest już przesądzone?

Źródło: party.pl, Facebook,

Następny artykuł