Ryczący lew
Źródło: Pixabay/PeterGanaj

Weszli do jaskini lwa. Scena, którą ujrzeli zmroziła im krew w żyłach, trwa walka o życie

29 Maja 2020

Lwy zaatakowały 35-letnią kobietę. Trwa walka o jej życie. W jaki sposób doszło do tragedii? Szczegóły akcji ratunkowej porażają. W niebezpieczeństwie byli również wybawcy rannej kobiety.

Do tragedii doszło podczas czyszczenia wybiegu dla lwów w jednym z australijskich ogrodów zoologicznych. Dwa lwy rzuciły się na swoją opiekunkę kiedy ta sprzątała ich jaskinię. Kobieta w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala w Sydney. Trwa wyścig z czasem, lekarze walczą o jej życie.

Znalazła się w jaskini lwa, a właściwie - dwóch lwów

Nie wiadomo jeszcze w jaki sposób doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Dlaczego lwy zaatakowały? Jedno jest pewne - kobieta trafiła do szpitala nieprzytomna, w stanie krytycznym. Lekarze cały czas walczą o jej życie. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia nie mogli wierzyć własnym oczom. Żeby uratować poszkodowaną musieli wejść prosto do jaskini nie jednego, lecz dwóch lwów. Jedna z uczestniczek akcji przyznaje w wywiadzie dla CNN:

- To jedno z najbardziej przerażających doświadczeń w moim życiu zawodowym

Opisane przez bohaterskich ratowników zajście mrozi krew w żyłach. Kiedy znaleźli kobietę, miała poważne rany głowy i szyi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies zmarł po spożyciu jednego produktu. Często mamy go w szafkach w kuchni 2. Pies z miłości do człowieka zrobił niesamowitą rzecz. Trudno się nie wzruszy

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle zauważyła pod nogami dziwną dziurę. Zajrzała do środka i zaniemówiła, znalazła się w dużym niebezpieczeństwie
  2. Kot zajął buldogowi miejsce w kojcu. Reakcja szczeniaka rozbawia do łez
  3. Ogromny, dziki kot grasuje w lasach. Co na to mieszkańcy Szczecina?
  4. Emerytura dla psów? Projekt nowej ustawy trafił do sejmu
  5. Zagadki dla małych dzieci. Kto jest bohaterem tych łamigłówek: pies czy kot?
  6. Wypuszczasz kota z domu? Powinieneś wiedzieć, że może stanowić zagrożenie dla innych

Źrodło: zdrowie.wprost.pl

Następny artykuł