Lwiątka wychowały się razem z człowiekiem
Źródło: youtube/ MALKIA PARK Big Cats Rescue

Wychowała 2 osierocone lwy, musiała oddać je do zoo. Niezwykłe, jak zwierzęta zareagowały na nią po latach

21 Sierpnia 2020

Lwy zostały wychowane przez pewną kobietę po tym, jak ich biologiczna matka je porzuciła. Małe lwiątka dorastały wspólnie razem z nią, lecz kiedy osiągnęły dorosłość, musiały przeprowadzić się do ogrodu zoologicznego. Po długim czasie zwierzęta ponownie spotkały się z ich ludzką mamą. Ich reakcja była wielkim zaskoczeniem.

Lwy zostały porzucone przez swoją matkę, kiedy były jeszcze bardzo młode. Dorosła lwica celowo odrzuciła swoje dzieci. Na tym etapie małe lwiątka nie były jeszcze w stanie odnaleźć się w otaczających ich świecie pełnym niebezpieczeństw i pułapek, dlatego obawiano się, że spotka je bardzo przykry los i nigdy nie zaznają matczynej miłości. Jednakże, na ich drodze stanęła pewna kobieta, która została ich zastępczą mamą. Michaela Zimanova dokonała wszelkich starań, aby dzikie zwierzęta zdrowo się rozwijały.

Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliłaWarszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliłaCzytaj dalej

Kobieta wychowała małe lwiątka

Malkia oraz Adelle to dwa lwy, które wychowały się pod czujnym okiem Michaeli Zimanovej. Kiedy były jeszcze małymi kociakami, zostały porzucone przez swoich rodziców. Dorosłe lwy były wykorzystywane do celów rozrywkowych przez cyrkowców i podróżowały po całej Europie Wschodniej. Michaela z entuzjazmem przejęła opiekę nad lwiątkami i od tamtej pory codziennie je karmiła, wychowywała i przede wszystkim - obdarzyła wielką miłością. Niestety, pewnego dnia przyszedł czas na to, aby zwierzęta stały się samodzielne, dlatego musiały trafić do ogrodu zoologicznego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie
2. Okrzyknięto go najbrzydszym tygrysem świata. Czy zasługuje na miłość?
3. Kobieta spędziła noc w schronisku w sali z psem. Powód przyprawia o łzy

Poruszające rodzinne spotkanie

Malkia i Adelle zostały przekazane przez Michaelinę do szwajcarskiego ZOO. Po pewnym czasie dorosłe zwierzęta przetransportowano do specjalistycznego parku dla lwów The Big Cats Rescue Centre na Słowacji, aby mogły żyć wspólnie z innymi przedstawicielami swojego gatunku. Niespodziewanie, z wizytą w ich nowym domu przyjechała zastępcza mama. Doszło do wzruszającego spotkania, które udokumentowano za pomocą nagrania! Widać na nim, jak kobieta podchodzi do ogrodzenia wybiegu, a oba lwy rzucają się jej na szyję i tulą z czułością. Michaelina wita je słowami "Dzień dobry, najdroższe!" i pozwala na to, aby gigantyczne koty uwiesiły się na niej całym ciężarem. Drapieżniki wydają się bardzo szczęśliwe, mogąc spotkać kobietę, która zajmowała się nimi przez cały okres dzieciństwa. Do spotkań tej trójki dochodzi regularnie, gdyż Michaelina trzy razy w ciągu miesiąca przyjeżdża w odwiedziny. To zabawne, że dzikie drapieżniki w ciągu sekundy potrafią zmienić się w potulne kociaki, gdy tylko zobaczą swoją ludzką mamę.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Wielki wstrząs w kopalni w Mysłowicach. Górnicy pod ziemią. Porażające chwile

źródło: dailymail.co.uk, planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł