Na lotnisku doszło do nagłej interwencji
Źródło: instagram/hodgedefense

Nieprawdopodobne wydarzenie na lotnisku. Wszystko nagrali, bo nikt by nie uwierzył

12 Sierpnia 2020

Lotnisko na zachodnim wybrzeżu Florydy było miejscem niesamowitego zdarzenia. Jeden z pasażerów potrzebował natychmiastowej pomocy medyków i bynajmniej nie chodziło tutaj o człowieka. Powodem ogólnego poruszenia była suczka rasy labrador.

Lotnisko w Tampa na zachodnim wybrzeżu Florydy stało się miejscem nieprzewidzianego cudu. Właścicielka czworonożnego pasażera zaalarmował personel budynku, że jego biszkoptowa suczka rasy labrador, pełniąca rolę psa przewodnika potrzebowała pomocy tak szybko, jak jest to możliwe. W grę wchodziło życie nie tylko samej suczki, ale i wielu innych stworzeń.

Seter irlandzki gra na pianinie lepiej niż niejeden człowiek. Muzyka gra w jego duszySeter irlandzki gra na pianinie lepiej niż niejeden człowiek. Muzyka gra w jego duszyCzytaj dalej

Akcja porodowa na lotnisku

Pasażerowie linii obsługiwanych przez Tampa International Airport mogli na własne oczy ujrzeć cud narodzin. Przyszłą matką okazała się być suczka o imieniu Eleanor Rigby, która pracowała jako pies przewodnik i w chwili pobytu na lotnisku zaczęła niespodziewanie rodzić przed oczami czekających podróżników. Opiekunka zwierzęcia - Diane Van Atter, niezwłocznie powiadomiła odpowiednie służby i w przeciągu najbliższych trzech godzin trwała niezwykła akcja porodowa, w której brało udział wiele osób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Shiba inu udawał przed właścicielką, że nie żyje. Powód zachowania pupila jest zaskakujący
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Przed oczami pasażerów rozgrywała się poruszająca scena narodzin szczeniaczków rasy labrador. Niektóre osoby opublikowały nagrania i zdjęcia z porodu na swoich mediach społecznościowych, co wywołało ogromne zainteresowanie wśród internautów. Wielu użytkowników sieci kibicowało przyszłej mamie i z wypiekami na twarzy obserwowało, jak na świat przychodzą kolejne maleństwa. Po trzech długich godzinach walki poród zakończył się imponującym wynikiem - Eleanor Rigby została mamą 8 szczeniąt! Paramedycy zbadali nowo narodzone psiaki oraz dumną mamę i ku uciesze tłumów wszyscy byli zdrowi, a ich życiom nie zagrażało niebezpieczeństwo. Na pamiątkę tego zdarzenia jedna z małych suczek otrzymała imię Natalie na cześć ratowniczki medycznej - Natalie Brown, która pomogła przyjść zwierzakom na świat.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. Polska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzję

Źródło: cesarsway.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł