lis leży na grzbiecie
Źródło: youtube.com/ RM Videos

Nagrała najbardziej zadowolonego lisa na świecie. Zachowuje się zupełnie jak pies

21 Września 2020

Lis jest co prawda dzikim zwierzęciem, jednak zdarzają się przypadki, gdy traktuje się go jak zwierzę domowe. Niektóre zostają uratowane przez ludzi i mieszkają razem z nimi w domach, gdzie przejmują zachowania typowe dla domowych czworonogów. Inne nie znają życia na wolności i nie poradziłyby sobie żyjąc dziko. Nie wiadomo, jak jest w przypadku liska z nagrania udostępnionego w sieci. Jedno jest jednak pewne - to najbardziej zadowolony lis na świecie!

Lis z nagrania sprawia, że serce samo się rozpływa. Choć wszyscy wiemy, że to niebezpieczne zwierzęta, ciężko się oprzeć wrażeniu, jakby były małymi, kochanymi kuleczkami futra, gotowymi do głaskania. W większości przypadków oczywiście tak nie jest. Jednak ten zwierzak nagrany przez opiekunkę to prawdziwy oryginał - uroczy lisek zachowuje się zupełnie, jakby był psem! Niesamowite, jak cieszy się na widok człowieka.

Niemowlę okropnie płakało. Maltańczyk wpadł na zdumiewający sposób, jak sprawić by przestałoNiemowlę okropnie płakało. Maltańczyk wpadł na zdumiewający sposób, jak sprawić by przestałoCzytaj dalej

Najbardziej zadowolony lis na świecie?

Kilka lat temu pojawiła się niebezpieczna moda na trzymanie lisów w domu niczym psów. Podczas gdy wykwalifikowani specjaliści poradzą sobie z dzikimi zwierzętami, przeciętnej osobie ciężko jest zapanować nad instynktami zwierzęcia, które nie jest udomowione. Jednak przedstawiciele niektórych gatunków, jeśli są wychowywani wśród ludzi, potrafią zachowywać się jak zwykłe zwierzęta domowe. Najwyraźniej tak też było w przypadku lisa z nagrania, który mową ciała do złudzenia przypomina psa!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs
2. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Lis z filmu został uwieczniony na świeżym powietrzu, gdzie leży na grzbiecie i domaga się głaskania. Jego opiekunka zwraca się do niego jak do pieska i głaszcze go po brzuchu. Rudy zwierzak jest zachwycony i domaga się więcej pieszczot. Do tego macha ogonem na znak zadowolenia. Internauci są pod wielkim wrażeniem. Wszyscy komentują, że nigdy wcześniej nie widzieli, żeby dzikie zwierzę się tak zachowywało. Choć większość osób wie, że czasem ludzie trzymają liski jak zwierzęta domowe, mało kto był świadkiem sytuacji, w której lis czeka na głaskanie i macha kitą z radości na widok ulubionego człowieka. Zobaczcie sami - czy to nie wyjątkowy widok?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Rudy kotek chciał udowodnić mamie, że jest groźny jak król lew. Nie wszystko poszło po jego myśli
  4. Corgiemu nagle zrzedła mina. Powód był wielkim zaskoczeniem, właściciel padł ze śmiechu
  5. Kociak pochwalił się obłędnymi umiejętnościami kulinarnymi. Kto nie chciałby mieć go w kuchni?
  6. Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w Chorwacji

źródło: youtube.com

Następny artykuł