Lidl sklep
Źródło: By Aljona83 - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16743785

Już za 2 dni miski, legowiska i smycze kupimy taniej. Wielka okazja w sieci sklepów Lidl

22 Września 2020

Lidl ma wspaniałą ofertę dla wszystkich posiadaczy zwierząt. Już od czwartku w sklepach znajdziemy produkty dla naszych pupili po promocyjnych cenach. Szelki, maszynka do strzyżenia, budka dla kota czy transporter kupimy sporo taniej. Zobacz ofertę sklepów Lidl. Wybierasz się?

Lidl postanowił świętować Światowy Dzień Zwierząt odrobinę wcześniej. Od czwartku, 24 września w koszach sklepowych znajdziemy produkty dla naszych czworonogów. W ofercie znajdziemy same akcesoria dla zwierząt. Tym razem zabraknie zabawek, ale być może te pojawią się w przyszłych tygodniach. Jakie produkty dostaniemy w sklepach Lidl i ile będziemy musieli za nie zapłacić? Przekonajcie się!

Julia Wieniawa założyła własną markę kosmetyczną. Testowała produkty na zwierzętach?Julia Wieniawa założyła własną markę kosmetyczną. Testowała produkty na zwierzętach?Czytaj dalej

Światowy Dzień Zwierząt w sieci sklepów Lidl

Lidl przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy i miłośników zwierząt. Od czwartku, 24 września taniej kupimy np. maszynkę do strzyżenia zwierząt. Jej cena wynosi dokładnie 49,99 złotych. Produkt można zamówić również online! Jakie akcesoria dostaniemy dla psa? Szelki dla czworonoga kupimy w cenie 49,99 zł, do tego smycz automatyczna w cenie 27,99 zł. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach. Legowiska dla psa kosztować będą 59,99 zł. Spania są miękkie i przyjemne w dotyku. Posiadają antypoślizgowy spód. Pozostałe produkty, które nadają się zarówno dla psa i kota to: miska (24,99 zł o pojemności 700 ml), zestaw dwóch misek (24,99 zł, 2 x 160 ml), podkładka pod miskę (24,99 zł) czy akcesoria do pielęgnacji (różne rodzaje 9,00 zł za 1 zestaw).

DZISIAJ GRZEJE:1. Suczka urodziła szczenięta, sekundę później właściciel wyrzucił je na łąkę. Potem było tylko gorzej
2. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
3. Konie w Janowie zostaną uratowane. Rząd dołoży miliony do słynnej hodowli

Lidl - produkty dla kota od 24 września

Posiadacze kotów mogą się zaopatrzyć w duży drapak! Cena za to akcesorium, które służy do zabawy, wspinania, drapania i wypoczynku wynosi 179 zł. Budkę dla kota dostaniemy za 49,99 zł, natomiast transporter (może być też dla psa) kosztuje 39,99 zł. Koszt zamykanej kuwety to 39,99 zł.

Światowy Dzień Zwierząt wypada w niedzielę, 4 października. Warto wcześniej zastanowić się nad prezentem dla naszego pupila. Może to być coś dużego jak np. drapak czy nowe legowisko albo po prostu smakołyk. Jeśli nie masz zwierzęcia proponujemy wesprzeć jakąś fundację czy schronisko, albo pomóc konkretnemu zwierzakowi na zrzutce. Ostatnio informowaliśmy Was o znajdce na drodze. Kobieta jadąc autem zauważyła kilkutygodniowego kotka na środku drogi. Był bez mamy i rodzeństwa. Kobieta uratowała mu życie, teraz zbiera pieniądze na jego leczenie. TU POMÓŻ.

Pamiętaj nawet jeden gest, jedna złotówka może odmienić czyjś los. Warto pomagać. Dobro zawsze wraca.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Czy psy idą do nieba? Są sprzeczne teorie
  4. Pies załamał się, gdy właściciele sprzedali jego najlepszego przyjaciela. Uciekł z domu, aby go odnaleźć
  5. Krokodyl chciał ich zaatakować, a oni go zlekceważyli. Niemożliwe, co z nim robili
  6. Największa tajemnica Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do dziś spędza sen z powiek turystom

Źródło: lidl.pl

Następny artykuł