Ania Lewandowska z psem
Źródło: Instagram/annalewandowskahpb

Anna i Robert Lewandowscy mają psa? Na Instagrama trafiły zdjęcia uroczego czworonoga

7 Czerwca 2020

Lewandowscy powiększyli rodzinę o kolejnego członka? Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się wymowne zdjęcie. Fani są poruszeni, pod postem rozpętała się dyskusja.

Annia Lewandowska pochwaliła się na Instagramie uroczym zdjęciem. na fotografii można zobaczyć Roberta, Klarę i... cudnego psiaka! Czyżby sławna wysportowana rodzina postanowiła poszerzyć swoje grono?

Anna i Robert Lewandowscy mają psa?

Pod postem od razu pojawiły się setki komentarzy. Czy para zdecydowała się na czworonożnego pupila? Anna Lewandowska jednak szybko sprostowała - na razie posiadanie psa pozostaje w sferze marzeń. Niestety Lewandowscy nie mogą sobie na razie pozwolić na psa, ponieważ za dużo podróżują. Jednak Lewandowska dodaje: Słodziak. Kiedyś będziemy mieć pieska. Zdjęcie najprawdopodobniej przedstawia wesołą rodzinę w towarzystwie psa znajomych, ale fani już nie mogą się doczekać pojawienia się nowego Lewandowskiego!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zbliżają się wakacje. Czy zabierasz psa lub kota ze sobą na urlop?
2. Dziecko patrzy na psa i zanosi się śmiechem. Po chwili wszystko idzie nie tak, nagranie zwala z nóg

Anna Lewandowska niedawno po raz drugi została mamą. Przypomnijmy, trenerka w maju 2020 r. urodziła córeczką, która otrzymała na imię Laura. Anna i Robert są już rodzicami dwójki dziewczynek - Klary i Laury. Małżeństwo mieszka w Niemczech, ale i bardzo często można spotkać je w Polsce. Rodzina cały czas podróżuje, wobec czego nie zdecydowała się na posiadanie psa czy kota. Być może kiedy parze pokończą się różnego rodzaju zobowiązania zawodowe, zdecydują się na pupila.

Jak myślicie - jaki psiak pasowałby do polskiej it-couple? My obstawiamy wyżła, albo innego wysportowanego czworonoga. Lewandowscy codziennie trenują, wobec czego ich pupil również powinien kochać treningi! Z pewnością małżeństwo znalazłoby taką rasę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pozornie proste, między ośmiornicami chowa się ryba. Jednak tylko garstka społeczeństwa umie ją znaleźć bez podpowiedzi w 10 sekund
  2. Czy pies może jeść truskawki? Ceny letnich owoców diametralnie spadają
  3. Czy pies może jeść awokado? Znacie odpowiedź?
  4. Kto jest najlepszym przyjacielem człowieka: pies czy kot?
  5. Jakich ludzi nie cierpią koty? Osoby z tymi cechami nie dogadają się z mruczkami
  6. Kot zachował czujność. Wielkie zwierzę uciekało przed nim w popłochu, wideo poraża

Źródło: sport.se.pl

Następny artykuł