lew i goście w studio
Źródło: youtube.com/Michael Jess

Lew i dziecko wystąpili razem w programie na żywo. Zabrakło sekund, by doszło do tragedii

24 Września 2020

Lew, jak wiadomo jest królem dżungli i jego miejscem zdecydowanie nie jest zamknięte pomieszczenie. A już na pewno nie studio telewizyjne. Ktoś jednak wpadł na niezbyt mądry pomysł nakręcenia programu na żywo z udziałem ogromnego lwa i małego dziecka. Można się domyślić, jak wszystko się skończyło. Zabrakło sekund, by doszło do tragedii.

Lew razem z małym dzieckiem byli bohaterami programu telewizyjnego. Możemy tylko zgadywać, jaki scenarzyści mieli cel w zaproszeniu do programu takiego duetu, poza wywołaniem sensacji oczywiście. Gdyby nie błyskawiczna reakcja pozostałych gości w studio, całe show mogłoby się zakończyć tragedią. Wystarczyła tylko chwila nieuwagi. Całe nagranie sprawia, że przechodzą ciarki.

Niewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Ciężko uwierzyć, co zrobili z owcamiNiewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Ciężko uwierzyć, co zrobili z owcamiCzytaj dalej

Lew i dziecko w programie na żywo

Meksykańska telewizja postanowiła wyróżnić się na tle innych i do programu w typie talk-show zaproszono kobietę, wyglądającą na opiekunkę lwów oraz mamę z małą córką. Dziewczynka siedzi na kolanach mamy, a tuż obok niej zasiada opiekunka, z lwem pod stopami. Dzikie zwierzę było co prawda na smyczy, jednak od razu widać, że nie jest zadowolone ze swojego debiutu w telewizji. Kolejne zbliżenia na pysk lwa pokazują tylko, że jest spięty i gotowy do ataku, a ciche dźwięki, które wydaje z siebie niemowlę zdają się go tylko bardziej irytować.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Do sieci wyciekło wstrząsające wideo. Mężczyzna gołymi rękoma siłował się z jeleniem, zwierzę było w potrzasku
2. Gigantyczny szczur został wyciągnięty z kanalizacji. Gdy poznali prawdę, zamarli
3. Zarośnięty lakeland terier przeszedł zdumiewającą metamorfozę.

Rozmowa trwa w najlepsze, gdy nagle lew ni z tego, ni z owego rzuca się w kierunku niemowlęcia i wręcz wyrywa je z ramion matki. Ostre pazury dzikiego kota wbijają się w spodenki dziewczynki, zwierzę ciągnie ją w stronę swojej paszczy i próbuje kłapnąć zębami w nogę. Zszokowana matka nie wie, jak ma się zachować - najpierw wyrywa dziecko z objęć lwa, jednak opiekunka zwierzęcia gestem pokazuje jej, żeby lepiej tego nie robiła. Treserka próbuje zmusić lwa, by przestał ciągnąć dziecko, w końcu się udaje i zwierzę puszcza nogi niemowlęcia. Prowadzący kompletnie zaniemówił, a zapłakanemu, zszokowanemu dziecku nie zazdrościmy tego przeżycia. W komentarzach pod nagraniem roi się od komentarzy oburzonych internautów. Jeden z nich idealnie podsumowuje całą sytuację: Ogromny dziki drapieżnik i niemowlę? Co może pójść nie tak! Czysta ignorancja.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowe sceny z serialu "Ranczo". Widzowie kochają bohaterów do dziś
  2. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  3. Szczeniak utknął między metalowym ogrodzeniem. Nagrano przejmującą akcję ratunkową
  4. Właściciele zakochali się w kotce od pierwszego wejrzenia. Urodziła się z plamką w wyjątkowym kształcie
  5. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia niedźwiedzi polarnych. Wystarczy jedno spojrzenie, by zalać się łzami
  6. Pożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcja

źródło: youtube.com

Następny artykuł