Małe labradory uczą się pływać
Źródło: screen shot/Youtube/Rumble Viral

Małe labradory wpadły do wody. Suczka próbowała nauczyć je pływać

8 Czerwca 2020

Labradory to psiaki, które słyną ze swojego zamiłowania do wodnych szaleństw. Psy tej rasy to doskonali pływacy! Jednak nie od urodzenia nimi są - potrzebują treningu i odpowiedniego nauczyciela. A czasami konieczne odważne jest skoczenie na głęboką wodę.

Oprócz tego, że labradory są znakomitymi pływakami, psy są znane ze swojej cierpliwości i opiekuńczości. Nagranie, które pojawiło się na portalu Rumble szybko stało się hitem sieci. Została na nim uwieczniona niesamowita scena - troskliwy, duży labrador uczy szczeniaki sztuki wodnych akrobacji.

Labradory rzucają się do wody

Na filmiku zarejestrowano bardzo poruszające i ważne zdarzenie. Dorosły labrador uczy swoje młode pływać! Podekscytowane, wesołe zwierzaki biegną za nim do wody, jednak kiedy duży pies zaczyna się pluskać, maluchy zdają się być nieco spłoszone i wystraszone. Gołym okiem widać, że nie czują się pewnie. Jednak ciekawość zwycięża - pierwszy maluch decyduje się na dołączenie do dorosłego psiaka. Starszy labrador pilnuje maleństwo i troszczy się o jego bezpieczeństwo. W końcu wszystkie szczeniaki, zachęcone sukcesami pierwszego ochotnika rzucają się do wody. Widok zaaferowanych nowymi doświadczeniami psiaków jest rozbrajający! To, z jaką cierpliwością, troską i czułością ich instruktor pływania się nimi opiekuje poruszyło rzesze internautów. Małe labradory z pewnością trafiły na wspaniałego nauczyciela i w mig nauczyły się pływać! Niesamowite, jaką radość sprawiają zwierzakom wodne harce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko patrzy na psa i zanosi się śmiechem. Po chwili wszystko idzie nie tak, nagranie zwala z nóg
2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever

Jesteśmy pełni podziwu dla odwagi i zdolności szczeniaków. Małe labradory okazały się być naprawdę dzielnymi zuchami. Czy Wasi milusińscy też lubią zażywać kąpieli i dokazywać w wodzie? Od kogo nauczyli się pływać?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Labrador uczył swoje małe pływaćLabrador uczył swoje małe pływać
screen shot/Youtube/Rumble Viral

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zostawiła dziecko z psem, nagle usłyszała głośny płacz. Kamery nagrały, co zrobiło zwierzę
  2. Właściciele kotów popełniają wielki błąd karmiąc tym mruczki. Bardzo złe rozwiązanie
  3. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?
  4. Husky skradł pocałunek małemu kociakowi. Słodkie wideo rozczula
  5. Anna i Robert Lewandowscy mają psa? Na Instagrama trafiły zdjęcia uroczego czworonoga
  6. Dzikie zwierzę zaatakowało amstaffa, czworonóg bronił właściciela. Będą następne ofiary?

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł