labradorki z mamą
Źródło: youtube.com/ Sent from Heaven

Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają

30 Sierpnia 2020

Labradory szczekały nie mogąc doczekać się wizyty mamy, która przyszła je nakarmić. Szczeniaki nie mogły się opanować. Czekały przy bramce skacząc po sobie nawzajem, piszcząc i szczekając. Matce nie spodobało się takie zachowanie jej dzieci. Uznała, że musi interweniować i nauczyć je dobrych manier. Jej postawa robi wrażenie.

Labradorki prawdopodobnie nie mogły się doczekać karmienia. Zdaniem ich mamy głód nie usprawiedliwia jednak takiego zachowania. Zwierzaki nie mogły się opanować. Matka weszła na wybieg, na którym hodowcy trzymali jej szczeniaki. Zwykle rozdziela się matkę od szczeniaków i wpuszcza ją w porach karmienia oraz na krótkie chwile zabawy. Choć takie zachowanie może wydawać się okrutne ma na celu dobro zwierząt. Szczeniaki nie dawałby matce wypocząć po porodzie, szczególnie jeśli jest ich 8.

Właściciel chciał przetestować posłuszeństwo rottweilera. Biedny pies, z początku szło mu świetnie, potem wszystko się posypałoWłaściciel chciał przetestować posłuszeństwo rottweilera. Biedny pies, z początku szło mu świetnie, potem wszystko się posypałoCzytaj dalej

Labradorki nie umiały się uspokoić

Maluchy łapczywie rzuciły się na sutki matki, nim ta zdążyła wejść na wybieg. Chciały jak najszybciej zacząć ssać jej mleko, nie dając się jej nawet położyć w pozycji, która umożliwiłaby wszystkim dostanie się do pokarmu. Matka nie miała zamiaru pozwolić swoim dzieciom na takie zachowanie. Doświadczona suczka, która wychowała już wiele szczeniąt wiedziała, jak poradzić sobie z rozwydrzonymi dzieciakami. Oswobodziła się od nich i stanęła im naprzeciw po czym kilkakrotnie głośno szczeknęła. Zwierzaki od razu zamarły. Matka rozstawiła je po kątach. Każdy miał czekać na swoją kolej spokojnie. Suczka po kolei obwąchała wszystkie swoje dzieci, upewniając się, że wszystko z nimi w porządku. Każdemu szczeniakowi poświęciła równą ilość uwagi, nie faworyzując żadnego z nich.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kucyk uciekł właścicielowi. Szybko do akcji wkroczyła policja
2. Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Mama labradorów umie radzić sobie ze swoimi dziećmi

Umiejętności wychowawcze dorosłego labradora robią wrażenie. Nierzadko ludzcy rodzice mają większe problemy z zapanowaniem nad swoimi pociechami, choć dysponują dużo szerszym wachlarzem kar i nagród niż psia mama. Szczeniaki wiedzą, że lepiej nie denerwować swojej rodzicielki. Jasne jest, że suczka nie żartuje. Matki potrafią odmawiać swoim dzieciom pokarmu, jeśli ich zachowanie im nie odpowiada. To podstawowe, poza szczekaniem i krótkim powarkiwaniem narzędzie wychowawcze w psim arsenale.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze błagają o pomoc, 30 kociaków potrzebuje pilnej pomocy. Sytuacja jest fatalna
  2. Wszyscy zwrócili uwagę tylko na jedno. Para z „Rolnik szuka żony” zachwyciła zaskakującym zdjęciem
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Ryanair, WizzAir i LOT podjęły ostateczne decyzje. Niestety

źródło: youtube.com

Następny artykuł