Labrador patrzy, jak pan wskakuje do wody
Źródło: screen shot/Youtube/The Dodo/Newsflare.com/jdunaway37

Mężczyzna rzucił się do wody. Labrador zareagował natychmiast, wideo wbija w fotel

30 Czerwca 2020

Labrador zobaczył, że jego ukochany właściciel rzucił się do wody. Przejęty tym, co się wydarzyło psiak, nie zwlekał ani chwili. Czworonóg od razu rzucił się opiekunowi na ratunek. Bohaterskie zachowanie psa zostało uwiecznione na nagraniu, które po tym, jak trafiło do sieci poruszyło rzesze internautów. Labrador wykazał się niesamowitą czujnością, a jego oddanie i odwaga rozczulą każdego.

Labrador zobaczył, jak jego właściciel chwyta za linę zaczepioną o drzewo, bierze rozbieg i rzuca się prosto do wody. Z pozoru niewinna zabawa w Tarzana okazała się być dla psiaka bardzo niepokojącym zdarzeniem - labrador był przekonany, że jego opiekunowi stała się krzywda i że mężczyzna zaczął tonąć i potrzebuje pomocy. Na reakcję oddanego psa-bohatera nie trzeba było długo czekać. Czworonóg nie zwlekał ani chwili - od razu rzucił się na ratunek mężczyźnie. W sieci pojawiło się poruszające nagranie, na którym można zobaczyć bohaterskie zachowanie psa, które jednocześnie jest też dowodem na jego ogromne oddanie opiekunowi oraz miłość. Wideo wyciska łzy z oczu.

Pies w schronisku przytulił się do nogi reportera. Nagranie wyciska łzy z oczuPies w schronisku przytulił się do nogi reportera. Nagranie wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Labrador myślał, że jego właściciel tonie - reakcja psa wywołuje skrajne emocje

Kiedy labrador zobaczył, że jego ukochany właściciel wpada z impetem do wody, psiak był święcie przekonany, że mężczyzna uległ tragicznemu wypadkowi, tonie i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Na reakcję bohaterskiego psiaka nie trzeba było długo czekać - od razu po zauważeniu niepokojącego zdarzenia, pies podbiegł do brzegu, okrążył pomost, na którym stał i bez najmniejszego wahania wskoczył do wody, żeby ratować właściciela. Pies przez cały czas trwania akcji ratunkowej szczeka z przejęciem. Gołym okiem widać, jak wielkim przywiązaniem i miłością labrador obdarza swojego ukochanego pana.

Całość zdarzenia została uwieczniona na bardzo przejmującym filmiku, który od razu trafił do sieci. Setki tysięcy internautów nie kryje skrajnych emocji, które wywołuje widok reakcji labradora.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ratowali 600 zwierząt. W przyczepie campingowej było też dziecko, szczegóły akcji ratunkowej porażają 2. Potrzebują naszej pomocy. Jeśli znajdziesz jakiegoś na ziemi, koniecznie go podnieś

Czy Wy też czujecie się bardzo poruszeni tym, co zrobił labrador? Niesamowite, jak psiaki potrafią wykazać się odwagą, oddaniem i miłością, nawet w sytuacjach, kiedy nikt by się tego po nich nie spodziewał.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Labrador rzucił się na ratunek opiekunowiLabrador rzucił się na ratunek opiekunowi
screen shot/Youtube/The Dodo/Newsflare.com/jdunaway37

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki i corgi właśnie zostali rodzicami. Ich szczeniaki są niezwykłe
  2. Poruszający apel o pomoc schroniska w Radysach. Potrzeba rąk do pracy i podstawowych produktów dla zwierząt
  3. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  4. Urzędniczka trzymała kundelka w pełnym żarze. Zagłodzone zwierzę walczy o życie
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródło: Youtube/The Dodo

Następny artykuł