Pies uśmiecha się
Źródło: facebook.com/ Humane Society of Northwest Louisiana

Zachowanie labradora w schronisku przechodzi wszelkie pojęcie. Tak bardzo pragnie adopcji

29 Lipca 2020

Labrador trafił do fundacji z nadzieją, że wkrótce znajdzie upragniony, kochający dom. Piesek nie był sam, ponieważ razem z nim trafiło tam jego rodzeństwo. Choć miał swoją psią rodzinę, to czuł się bardzo samotny. To co robił, aby zwrócić na siebie uwagę, chwyta wszystkich za serce.

Labrador od razu zwracał na siebie uwagę swoim szerokim uśmiechem, odsłaniającym malutkie białe ząbki. Być może, szczeniak chciał pokazać, że mimo, że nie ma domu nie stracił radości życia i pozytywnej energii. Możliwe też, że podpatrzył to zachowanie u życzliwych mu ludzi i próbował odwdzięczyć im się tym samym. Niezależnie od powodów, dla których na jego mordce widnieje taki szczęśliwy wyraz, psiak rozczula i przykuwa uwagę każdej osoby, która się na niego natknie. Mimo to, wciąż nie znalazł sobie nowej rodziny.

Skandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaSkandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaCzytaj dalej

Labrador robi dobrą minę to złej gry

Choć wiele psów straciłoby nadzieję na szczęśliwe życie Burreaux nie traci dobrego humoru. Jest ruchliwy i radosny, zabiega o uwagę każdej osoby mijającej jego boks. Jego brat, Joe szybko znalazł nowy dom, po publikacji nagrania, na którym aportuje rzucaną mu przez wolontariuszy piłkę. Skrzynka mailowa fundacji dosłownie pękała w szwach od zapytań o możliwość adopcji psiaka. Podobnie jak jego brat, szczeniak także dostał szansę pokazania się z jak najlepszej strony na filmie, który posłuży do przedstawienia go szerszej publice. Czworonóg nie miał pomysłu, czym mógłby się pochwalić, więc po prostu siedział przed kamerą uśmiechając się. Film podbił serca internautów i zyskał popularność w sieci. Obejrzało go ponad 90 tysięcy osób, dużo więcej niż wideo z zabawy jego brata. Mimo setek pozytywnych komentarzy i polubień otrzymanych w serwisie Facebook, do fundacji wciąż nie wpłynęła ani jedna oferta adopcji psa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z pozoru zwykłe 5 groszy może być warte ogromne pieniądze. Chodzi o jeden szczegół na monecie
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Sąsiedzi skarżyli się na hałasującego psa. Jego właściciel zainstalował kamerę i odkrył prawdę

Zaskakujący finał historii

Pracownicy fundacji publikowali kolejne filmy z udziałem psiaka. Jednak zarówno on, jak i jego siostra o nietypowym imieniu "O", wciąż są pomijani przy adopcji. Wiele osób pyta o dalsze losy psiaka, jednak do fundacji nie wpłynęła żadna realna prośba o spotkanie ze szczeniakami. Choć pies wciąż się uśmiecha, z każdym dniem coraz bardziej doskwiera mu brak rodziny. Wolontariusze i internauci mają nadzieję, że zwierzak szybko znajdzie nowy dom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiarygodne sceny w centrum Warszawy tuż przed godziną „W”. Tysiące osób było świadkami
  2. Śpiewający pies stał się hitem internetu. Jego nagrania oglądają miliony
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  6. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  7. Skandaliczne zachowanie turystów nad morzem. Aż włos się jeży

Źródło: ceasarsway.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł