Psy liczyły na pomoc
Źródło: screenshot z rumble/DeborahFaddis

Labrador ryzykował swoim życiem, aby uratować przyjaciół. Psy były w kajaku. Porażające nagranie

28 Maja 2020

Labrador wcielił się w rolę superbohatera. Zamiast ciemnej peleryny miał czarne futro. Nadszedł wtedy, gdy dwójka psów potrzebowała pomocy. Gdyby nie on, pewna niewinna zabawa nad rzeką mogła skończyć się tragicznie.

Czarny labrador szybko zdał sobie sprawę, że jego towarzysze są w niebezpieczeństwie. Pies poświęcił swoje życie, by ratować bezbronne czworonogi, które nagle znalazły się w strasznej pułapce. Wszystko zostało nagrane, film robi ogromne wrażenie!

Labrador wskoczył do wody

Całe wideo zostało zamieszczone przez użytkownika DeborahFaddis w serwisie Rumble. Obejrzano je już ponad milion razy. Dlaczego labrador musiał wcielić się w rolę superbohatera? Do zdarzenia doszło nad rzeką. Dwójka psów radośnie bawiła się na brzegu, była zafascynowana łódką, którą ktoś przycumował. Mocniejszy podmuch wiatru sprawił, że łódź poruszyła się, liny zostały przez przypadek odwiązane. Ten niecodzienny widok skusił dwójkę psów, by wdać się w pościg za odpływającym kajakiem. Niestety, zwierzęta nie przewidziały tego, że przez własną ciekawość wpadną w niezłe tarapaty... Gdy zorientowały się, że są w kłopotach, było już za późno. Parę czworonogów porwał bystry nurt, który mógł wyrządzić im ogromną krzywdę. Zaczęła się prawdziwa walka z czasem.

Zwierzęta zaczęły panikować. Nie potrafiły uwolnić się z łódki, bały się groźnej wody. Z każdą sekundą były coraz dalej od bezpiecznego brzegu... Mogły tylko głośno szczekać, licząc, że ktoś usłyszy ich wołanie o pomoc. Na całe szczęście w okolicy był czarny labrador, który od razu zorientował się, że coś jest nie w porządku. Choć nie nosił peleryny, to i tak świetnie spisał się w roli superbohatera. Nie bacząc na nic, rzucił się kolegom na pomoc! Zanurkował w wodzie, złapał sznur i cudownie przetransportował dwójkę z powrotem na brzeg. To było imponujące!

Cała akcja była naprawdę przeprowadzona bardzo sprawnie. Zwierzę doskonale wiedziało, jak się zachować.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mały kotek podszedł do wielkiego pitbulla. Reakcja psa wprawia w osłupienie
2. Mężczyzna myślał, że nikt go nie widzi. Uklęknął przed psem, a po chwili stało się niewiarygodne

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ FILM:

zobacz video

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy zobaczyła, co kot codziennie przynosi do domu, osłupiała. Musiała szybko zareagować
  2. Włączyła szczeniakowi inne psy na ekranie. Reakcja zwierzaka wprawia w osłupienie
  3. Odurzył kota lekami i wykonał na nim tatuaż. Zdjęciami sfinksa pochwalił się w sieci
  4. Lekarz zgodził się na wejście pitbulla na salę. Ciężko powstrzymać łzy oglądając ostatnie pożegnanie właściciela z psem
  5. Wycieczka do Morskiego Oka. Idziesz pieszo czy korzystasz z koni i przewoźników?
  6. Turyści dokarmiali koniki polskie. Zwierzęta zachorowały. To pierwszy taki przypadek od 25 lat

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł