Pies czeka przy łóżku
Źródło: facebook/NorthStar Pet Rescue · 18 czerwca 2019 ·

Labrador czuwał przy łóżku właściciela. Kiedy mężczyzna zmarł, pies nie chciał odejść. Poruszające zdjęcie

25 Czerwca 2020

Labrador czekał przy łóżku właściciela, aż ten do niego wróci. Psiak nie chciał się ruszyć ani na krok, wierzył, że opiekun zaraz przyjdzie. Niestety, właściciel zmarł. Psiak stracił nie tylko opiekuna, ale i najlepszego przyjaciela, za którym był w stanie skoczyć w ogień.

Labrador o imieniu Moose czuwał przy łóżku właściciela po jego śmierci. Pies nie wiedział, że jest opiekun zmarł, cały czas liczył na to, że do niego wróci. Psiak był bardzo przywiązany do opiekuna, który go adoptował. Labrador nie miał łatwego życia. Najpierw znaleziono go przywiązanego do znaku przy przejeździe kolejowym, a później trafił do schroniska. Z przepełnionego przytuliska przewieziono go do kolejnego. Pies uniknął eutanazji, jednak w dalszym ciągu był samotny i mieszkał w boksie. Dopiero jeden post w mediach społecznościowych zmienił jego życie, psiak w końcu trafił do kochającego domu.

Radosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzeniaRadosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzeniaCzytaj dalej

Labrador czuwa przy łóżku opiekuna

Pewien wolontariusz z "Eleventh Hour Rescue" napisał wzruszający post na Facebooku. W nim opowiedział nieco więcej o historii labradora, zachwalając jego miłą osobowość, przyjazny stosunek do innych zwierząt, dorosłych. Prawdopodobnie to ten post zwrócił uwagę pewnego mężczyzny, który po przyjściu do schroniska nawiązał wspaniałą więź z labradorem. Chwilę później Moose został adoptowany. W końcu znalazł kochający dom i rodzinę.

Niestety szczęście labradora nie trwało długo. Jego właściciel zmarł na raka po roku od adopcji. Psiak czekając na niego przy jego łóżku, jeszcze nie wiedział, że stracił najlepszego przyjaciela. Chwilę później "serce zwierzaka rozpadło się na miliony kawałków".

DZISIAJ GRZEJE: 1.Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
2. Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę?

- On jest 3-letnim labradorem mixem ze złamanym sercem. Uwielbia dzieci, jest neutralny w stosunku do innych psów, ale nie nadaje się do domu z kotami i psami (...) Jeśli możecie pomóc Moosowi wyleczyć jego serce poprzez zapewnienie mu nawet i tymczasowego domu proszę skontaktujcie się z nami - napisali pracownicy schroniska na Facebooku, którzy ponownie zaopiekowali się zwierzakiem po śmierci właściciela.

Zdjęcie wiernego i oddanego psa skradło serca internautów, wszyscy chcieli adoptować psiaka. Ostatecznie labrador trafił do rodziny, która chwilę wcześniej pożegnała swojego 14-letniego psiego przyjaciela.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  4. Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Chiny "złamały obietnicę". Znowu wystartował skandaliczny festiwal

Źródła: facebook, naszefutrzaki.eu

Następny artykuł