Labrador dokonał zaskakującego odkrycia
Źródło: pexels/Steshka Willems

Labrador zaczął kopać w ogródku. Kiedy właściciel zobaczył, co znalazł, zamurowało go

24 Lipca 2020

Labrador Scot sprawił, że jego właściciel złapał się za głowę z niedowierzania. Psiak bawił się wesoło w ogrodzie, lecz w pewnej chwili wpadł na trop i zaczął zawzięcie kopać. Przedmiot, który znalazł nie śnił się nawet uczonym!

Labrador to rasa psa, która słynie ze swojej ciekawości świata, łagodnego usposobienia i wiecznej chęci do wspólnych zabaw. Najczęściej można go spotkać w trzech wersjach kolorystycznych - biszkoptowym, czarnym i brązowym. Jest bardzo posłuszny i łatwy do ułożenia, dzięki czemu rasę tych psów pokochały miliony ludzi na świecie. Szybko przełożyło się to również na ich medialną popularność, gdyż to właśnie labradory zobaczymy w wielu filmach i reklamach telewizyjnych. Pierwotnie Labradory hodowane były bowiem jako psy myśliwskie, dlatego uwielbiają aktywność fizyczną, najchętniej biegałyby godzinami po ogrodzie w poszukiwaniu przedmiotów do zabawy. Słyną także z dobrego węchu, co pozwala im odkrywać ciekawe znaleziska. Pies mieszkańca Stanów Zjednoczonych znalazł coś, czego nikt by się nie spodziewał.

Suczka została wyrzucona na śmieci. Powód odbiera mowę, okropne szczegółySuczka została wyrzucona na śmieci. Powód odbiera mowę, okropne szczegółyCzytaj dalej

Labrador odnalazł prawdziwy skarb

Kirk Lacewell, mieszkający na Whidbey Island w Waszyngtonie, ma pod opieką biszkoptowego labradora o imieniu Scot, który pewnego dnia bawił się ogrodzie, gdzie zwykł wykopywać dołki. Jego pupil jest bardzo energicznym psiakiem, którego wszędzie jest pełno, do czego Pan Lacewell zdążył już przywyknąć, jednak tym razem jego pupil wykopał coś, co wprawiło go w nie lada zaskoczenie. W przeszłości Scot wygrzebywał z ziemi różne przedmioty, najczęściej były to kostki ptaków czy innych małych zwierząt. Jednakże, tym razem pochwalił się przed swoim właścicielem niebywałym okazem. Scot wykopał coś, co przypominało ogromny kawałek spróchniałej kości. Ku zdumieniu Lacewella, kość wyglądała na dość starą, dlatego postanowił ją udokumentować zdjęciem, które wysłał do muzeum paleontologicznego w Burke w stanie Waszyngton.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
3. Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Znalezisko labradoraZnalezisko labradora
youtube/krqe

Okazało się, że przedmiot, który wykopał Scota to nie byle jakie znalezisko! Labrador znalazł 13.000-letni ząb włochatego mamuta! Węch labradora go nie zmylił, tuż pod jego nosem kryła się taka niespotykana perełka! Taki pies to istny łowca skarbów! A może w Waszych ogródkach też kryją się podobne cudeńka?

ZOBACZ NAGRANIE:

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  3. Urodziło im się siwe dziecko. Myśleli, że jest chore. Okazało się wyjątkowe
  4. Dziewczynka nie mogła pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. Napisała list do Boga, dostała odpowiedź
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Niepokojące wieści z południa Polski. Grał na weselu. Miał koronawirusa. Sytuacja jest poważna

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł