Labrador
Źródło: facebook/George Clooney & Amal Alamuddin

Labrador dokonał nietypowej adopcji. Stał się przybranym tatą 9 maleńkich kaczuszek

22 Listopada 2020

Labrador w sile wieku znalazł w życiu nowe powołanie. Przygarnął pod swoją opiekę dziewięć osieroconych kaczuszek, których mama została zabita przez lisa. Dzięki troskliwemu psiakowi ptaszkom niczego w życiu nie brakuje. Wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcia, aby uśmiech sam pojawił się na ustach.

Jeremy Goldsmith jest właścicielem 10-letniego labradora o imieniu Fred. Wspólnie mieszkają na farmie Mountfitchet Castle w Anglii, gdzie pewnego dnia dokonał zaskakującego odkrycia. Mężczyzna zauważył, że w jednej z zagród gnieździ się aż dziewięć osieroconych kaczątek.

Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie starcia kobiety z policją. Nie mogli zapanować nad psem, stało się najgorszeDo sieci wyciekło wstrząsające nagranie starcia kobiety z policją. Nie mogli zapanować nad psem, stało się najgorszeCzytaj dalej

Labrador został przybranym ojcem

Fred, który do tej pory pełnił wyłącznie rolę psa stróżującego, postanowił na własnej skórze sprawdzić, z czym wiąże się opieka nad stadem uroczych kaczuszek. Cierpliwy labrador postanowił wziąć na siebie obowiązki tacierzyńskie i zapewnić sierotkom bezpieczeństwo oraz troskę. Bez niego maleńkie ptaszki nie poradziłyby sobie na wolności.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszła
2. Roczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życia
3. Próbowali przemycić 70 egzotycznych papug w plastikowych butelkach. Nie przewidzieli tylko jednego

- Wiedzieliśmy, że kaczuszki są pod opieką swojej mamy, ale pewnej nocy nagle zniknęła. Obawiamy się, że mógł ją porwać lis – wspomina Goldsmith wywiadzie dla “Daily Mail” - Fred szybko przejął obowiązki mamy kacząt i nie opuszcza swoich nowych podopiecznych na krok. Wozi je na swoim grzbiecie, razem nawet śpią – dodał.

Niespotykana rodzinka nie przejmuje się dzielącymi ich różnicami i udowadnia, że kochać można nawet tych, którzy pozornie nie mają z nami żadnych wspólnych cech. Patrząc po wspólnych zdjęciach, jesteśmy pewni, że kacza rodzinka miała niesamowite szczęście, znajdując tak wspaniałego opiekuna. Fred to niewątpliwie ojciec na medal!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczkiDlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczkiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Pan Marcin wszedł na Giewont. To, co zobaczył na krzyżu wprawiło go w oburzenie. Wszystko przez turystów
  3. Wstrząsający wypadek na polskiej drodze. Jeleń wbił się w auto matki z dwójką dzieci
  4. Jest tylko 5 typów właścicieli psów. Do którego z nich należysz?
  5. Husky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniej
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli

źródło: dobrewiadomosci.pl

Następny artykuł