Labrador nareszcie poznał swojego idola
Źródło: youtube/inside ediiton

Nagrano niezwykłe spotkanie w Disneylandzie. Labrador nie mógł uwierzyć, że nareszcie zobaczył swojego idola

22 Września 2020

Labrador szkolony do pracy w roli przewodnika został zabrany na cały dzień do popularnego parku rozrywki Disneyland. Bystry i spokojny pies był w trakcie nauki, lecz niespodziewanie stracił koncentrację, gdy na horyzoncie dostrzegł swojego największego idola. Opiekunka nie miała serca go odciągnąć i zaprowadziła w stronę rozpoznawalnego bohatera. Doszło do niezapomnianego spotkania niczym z bajki.

Labrador jest rasą psów, która bardzo szybko uczy się nowych komend, potrafi sprostać odpowiedzialnym zadaniom i łatwo przywiązuje się do swojego właściciela, dlatego znakomicie sprawuje się w roli przewodników dla osób niewidomych. Tysiące osób wymagających pomocy w wykonywaniu codziennych obowiązków zaufało psom tej rasy i powierzyło im swoje życie. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu, zwierzęta tej rasy potrafią odnaleźć się w każdych okolicznościach i samodzielnie poprowadzić swojego właściciela w wybranym kierunku. Zdarzają się oczywiście sytuacje wyjątkowe, których czworonożni przewodnicy nie są w stanie przewidzieć i mogą ulec nagłym emocjom. Jedną z nich było niespodziewane spotkanie w parku rozrywki, gdy labrador na własne oczy ujrzał swojego największego idola i nie potrafił się powstrzymać. To nagranie potrafi stopić serce!

Dziewczynka bawiła się sama na podwórku. Nie wiedziała, że tuż za ogrodzenia czai się groźny drapieżnikDziewczynka bawiła się sama na podwórku. Nie wiedziała, że tuż za ogrodzenia czai się groźny drapieżnikCzytaj dalej

Labrador oszalał ze szczęścia w Disneylandzie

Młody piesek o imieniu Ace, który szkolił się do zostania profesjonalnym przewodnikiem, razem ze swoją trenerką wybrał się do parku rozrywki. Nietypowy kierunek wycieczki nie był wcale nagrodą za ukończenie treningu, lecz nowym wyzwaniem dla czworonoga. Instruktorka chciała go przyzwyczaić do zatłoczonych i głośnych miejsc, w którym może się znaleźć razem ze swoim przyszłym wlaścicielem. Ace miał przyjemność przejechać się na kolejkach górskich czy skorzystać z innych bajkowych atrakcji, o których z pewnością marzy większość dzieci. Jednakże, nic go tak nie ucieszyło, jak stanięcie przed osobą, którą do tej pory mógł jedynie podziwiać na ekranie telewizora.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zabrała pitbulla na badanie krwi. Gdy weterynarz zbliżył się z igłą, pies nie czekał nawet sekundy
2. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
3. Monitoring nagrał kuriera wchodzącego na cudzą posesję. Czworonożny obrońca dał mu niezapomnianą nauczkę

Na jednej z alejek parku rozrywki Ace spotkał najprawdziwszego bohatera bajek studia Walta Disneya - Pluto! Piesek stanął jak wryty przed przebranym pracownikiem parku i zaczął wesoło wymachiwać ogonem. Nawet z drugiego końca parku rozpoznałby swojego idola, który tak, jak on sam jest psem. W końcu Pluto to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli jego gatunku wśród bajkowych postaci, czyż nie? Dla labradora był to niemały zaszczyt by móc poznać go osobiście, dlatego nie potrafił ukryć niepohamowanej radości. Jego opiekunka nawet nie próbowala go powstrzymać, dla wszystkich dzieci i ich rodziców był to powód do uśmiechu. To spotkanie na pewno na długo utkwi mu w pamieci i będzie wspaniałym wspomnieniem okresu nauki przyszłego zawodu!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Wypadek w mazowieckim. Przed maskę wyskoczył olbrzymi zwierz, nie miała szans wyhamować
  4. Pies załamał się, gdy właściciele sprzedali jego najlepszego przyjaciela. Uciekł z domu, aby go odnaleźć
  5. Zauważyła nieproszonego gościa przed domem. Szop-rozrabiaka zrobił jej niespodziankę
  6. Dramat, leciał w powietrzu i nagle runął. Doszło do tragedii

Źródło: youtube.com

Następny artykuł