Labrador zagląda przez ogrodzenie
Źródło: Pixabay/Barescar90

Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzach

2 Lipca 2020

Labrador jest uważany za bardzo przyjaźnie nastawionego psa. Postrzega się go jako rodzinnego, łagodnego psiaka, który kocha dzieci i traktuje je jakby były jego własnymi szczeniakami. Jednak to, co wydarzyło się w pewnym niewielkim, brazylijskim miasteczku pokazuje, że bez względu na to, jakiej rasy jest czworonóg, należy zachować pewną dozę czujności. Zwłaszcza, kiedy na świecie pojawiają się malutkie dzieci, a pies może poczuć się zazdrosny o nowych członków rodziny.

Labrador został na chwilę sam z dwoma, zaledwie 26-dniowymi noworodkami. Matka bliźniaków rozmawiała z zaprzyjaźnioną sąsiadką, kiedy w pewnym momencie do jej uszu dobiegły bardzo niepokojące odgłosy. Jej malutkie dzieci głośno płakały, kobieta wyczuła, że dzieje się coś złego. Od razu pobiegła do pokoju, w którym leżały bliźniaczki. To, co ujrzała złamało jej serce i sprawiło, że jej całe życie legło w gruzach.

Labrador rzucił się na noworodki, maluchy nie miały najmniejszych szans w starciu z wielkim psem

Kiedy Elaine Novais rozmawiała ze swoją sąsiadką, usłyszała przeraźliwe płacze swoich dwóch nowo narodzonych córeczek, świeżo upieczona matka wiedziała, że dzieje się coś złego. Zostawiła maleństwa dosłownie na chwilę w pokoju obok, nie mogła spodziewać się tego, co nastąpiło. Zaniepokojona odgłosami, przerwała rozmowę i od razu pobiegła sprawdzić, co wywołało płacz jej dzieci. To, co zobaczyła zmieniło jej życie w nieodwracalny sposób. Stała się niewyobrażalna tragedia.

26-latek rzucił się na boksera i zrobił zwierzęciu straszną rzecz. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach26-latek rzucił się na boksera i zrobił zwierzęciu straszną rzecz. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Przy niemowlętach stał jej labrador. Pies zaatakował maluchy. Noworodki nie miały najmniejszych szans. Obie dziewczynki zmarły w wyniku odniesionych obrażeń. Zachowanie psa można wytłumaczyć tym, że czworonóg był zazdrosny o nowe członkinie rodziny. Labrador przestał znajdować się w centrum zainteresowania swoich ukochanych opiekunów, więc postanowił pozbyć się "przeszkody", która rozpraszała ich uwagę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyrzucili 2-miesięcznego szczeniaka na śmietnik. Maluch miał bardzo małe szanse na przeżycie

2. Babcia zamarła ze strachu, kiedy wielkie pitbulle zaczęły szczekać na wnuki. Już po chwili odkryła porażającą prawdę

Sprawą zajęła się policja, mundurowi szczegółowo badają okoliczności zajścia. Rodzice bliźniaczek przez 9 lat starali się o dziecko, kiedy upragnione maluchy w końcu przyszły na świat, ich radości nie było końca. Jak myślicie - czy mogli uniknąć tragedii, która ich spotkała?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Labrador zaatakował noworodkiLabrador zaatakował noworodki
screen shot/Youtube/MAXanthonyFOX

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Babcia zamarła ze strachu, kiedy wielkie pitbulle zaczęły szczekać na wnuki. Już po chwili odkryła porażającą prawdę
  2. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
  3. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii
  4. Wzruszająca historia z Polski. Właściciele przez pół roku szukali zaginionego psa, który odnalazł się w Radysach
  5. Znalazł suczkę na poboczu drogi. Kiedy spojrzał na jej ogon, odkrył straszną prawdę
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: dailymail.co.uk

Następny artykuł