niemowlę raczkuje do dużego labradora. co się wydarzy?
Źródło: youtube/Swift Family

Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie

20 Sierpnia 2020

Labrador i dziecko siedzieli naprzeciwko siebie. Maluch potrafił już raczkować, ale do tej pory rodzice nie pozwolili im się wspólnie bawić. Bali się, jak pies zareaguje na pojawienie się nowego członka rodziny w domu. Słyszał, że dziecko jest, jednak nie miał okazji jeszcze go poznać. Rodzice postanowili nagrać ich pierwsze spotkanie. To niebywałe, co się stało!

Labradory uchodzą za psiaki, które uwielbiają dzieci. Są miłe, przyjacielskie i łagodne. Tak samo jak owczarki potrafią stanąć w obronie swojego opiekuna, ale nie powinny skrzywdzić malucha. Niemniej jednak tak dużych zwierząt nie należy zostawiać z dziećmi samych. Nigdy nie wiadomo, co może się stać. Poza tym, czworonóg może poczuć się zazdrosny, pojawieniem się nowego członka w rodzinie. W końcu właściciele zaczynają poświęcać mu mniej uwagi, niż dotychczas. Nie wszystkie zwierzaki dobrze to znoszą.

Pies zjadł zawiniątko na spacerze. Kiedy weterynarz zobaczył wyniki RTG, zadecydował o pilnej operacjiPies zjadł zawiniątko na spacerze. Kiedy weterynarz zobaczył wyniki RTG, zadecydował o pilnej operacjiCzytaj dalej

Labrador pierwszy raz zobaczył się z dzieckiem

Rodzina Swiftów postanowiła, że w końcu nadszedł czas na poznanie się psa z dzieckiem. Dziewczynka o imieniu Harper już raczkowała. Kwestią czasu było, kiedy zacznie interesować się czworonożnym przyjacielem. Nie można już było zwlekać, należało ich zapoznać ze sobą. Rodzice włączyli kamerę, chcieli, aby idealny moment poznania został nagrany. Ale czy, aby na pewno nie powinni być bliżej dziecka? Rodzice postanowili zaufać psiakowi.

Na nagraniu widać, jak dziewczynka zbliża się do ogromnego labradora. Ten wydał się niewzruszony jej zachowaniem, czekał aż bliżej podejdzie. Kiedy dziewczynce udało się podejść do zwierzaka, wszystko stało się jasne. Labrador uwielbia dzieci i był bardzo ciekaw pojawienia się nowej istotki na świecie. Psiak był bardzo łagodny, spokojnie zbliżył się do dziecka, które powąchał. Cała sytuacja wyglądała bajkowo, rodzice zdecydowanie nie mieli się czego obawiać. Labrador o imieniu Savannah zaczął żywo merdać ogonem na widok dziecka, skradając mu nawet całusa!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające

W sieci pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy, jednak rodzice zaznaczyli, że labrador jest u nich odkąd skończył 10 tygodni. Pies na nagraniu ma 8 lat, zawsze przejawiał życzliwość w stosunku do osób starszych i młodych. Suczka nigdy nie była zaborcza, ma bardzo przyjacielską i rodzinną naturę. Rodzice zaznaczyli, że do tego spotkania przygotowywali się przez wiele miesięcy. Wszystkie spotkania córeczki i labradora są przez nich nadzorowane.

A jak wyglądały spotkania Waszych dziećmi z psami?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazła małe zwierzątko, myślała, że jest szczeniaczkiem. Prawda okazała się powalająca
  2. Zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Ma 70 lat a wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Jechali za granicę, za miesiąc mieli wziąć ślub. Nowe fakty o tragedii, o której usłyszała cała Polska

Źródło: youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł