Labrador i dziecko
Źródło: youtube/ baywatch106ify

Wielki labrador podchodzi do noworodka. Wtem na oczach rodziców rozgrywa się niewiarygodna scena, jest nagranie

19 Listopada 2020

Labrador zbliżył się do łóżeczka, w którym drzemał noworodek. Pies zaczął się zachowywać w nietypowy sposób. Kręcił głową, jakby zakopywał coś pyszczkiem. Rodzice dziecka bacznie przyglądali się niezrozumiałemu zachowaniu czworonoga, lecz dopiero po kilku sekundach wreszcie ich olśniło. Natychmiast chwycili za kamerę i udokumentowali, jak psiak zajmuje się najmłodszym członkiem rodziny.

Labrador o biszkoptowym umaszczeniu mieszkał pod jednym dachem ze świeżo upieczonymi rodzicami. Choć przyzwyczaił się do tego, że w sercu właścicieli zawsze stoi na pierwszym miejscu to pewnego dnia wszystko się zmieniło. Jego opiekunowie przynieśli do domu maleńkiego człowieczka, który w mgnieniu oka wywrócił domową hierarchię do góry nogami.

Jaki wpływ na życie psa ma jego imię? Większość ludzi nie zdaje sobie sprawyJaki wpływ na życie psa ma jego imię? Większość ludzi nie zdaje sobie sprawyCzytaj dalej

Labrador został nianią

Powiększenie się rodziny to niewątpliwie niezapomniana chwila, którą świętują wszyscy jej członkowie, w tym również czworonogi. Pojawienie się maluszka w domu zawsze pociąga za sobą wiele zmian oraz nowych obowiązków, które mogą z początku sprawiać trudność domownikom.

Okazuje się jednak, że biszkoptowy stanął na wysokości zadania i znakomicie spisał się w roli opiekuna niemowlęcia. Dowodem bezgranicznej miłości i troski o bezbronnego człowieczka jest nagranie, które w rekordowym tempie zdobyło wielką popularność na portalu Youtube.

Widzimy na nim, że psiak zbliża się w stronę śpiącego dziecka, które smacznie odpoczywa na brzuszku. Najwidoczniej nieświadomie wykonywane ruchy podczas snu sprawiły, że maleństwo przypadkiem zrzuciło kocyk i odkryło plecki. Rodzice nie zdążyli zareagować. Wyprzedził ich troskliwy labrador.

Wierny pies zaniepokoił się zdrowiem marznącego maluszka i nie potrafił pozostać obojętny na jego dyskomfort, dlatego od razu ruszył mu na pomoc. Wideo uchwyciło dokładny moment, kiedy psiak szczelnie okrył noworodka kocem, tak aby było mu ciepło i wygodnie. Co za wspaniała reakcja!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spaniel ma już 2 lata, ale wygląda jak malutki szczeniaczek. Jest naprawdę wyjątkowy, więcej nie urośnie
2. Hollywoodzki aktor w jednej minucie zawarł niemal cały obraz Polski. Wyjątkowym nagraniem podzielił się w sieci
3. Michał Wiśniewski nawet dla psa wybrał niespotykane imię. Wybór może zdziwić

Labrador a dziecko w domu

Nie bez powodu mówi się, że labrador to idealny pies dla każdego. Przedstawiciele popularnej rasy czworonogów, którą szczególnie upodobały sobie rodziny z dziećmi, charakteryzują się tym, że są z natury pozbawieni agresji, kochają pieszczoty oraz ludzkie towarzystwo. Ponadto są cierpliwe i wyrozumiałe. Czego chcieć więcej? Toż to chodzący ideał!

Dzięki swojemu łagodnemu usposobieniu labradory świetnie spełniają się w roli opiekunów oraz obrońców najmłodszych, z którymi najchętniej nie rozstawaliby się na krok. Jednakże, czy istnieje ryzyko, że czworonóg poczuje się zagrożony obecnością nowego członka rodziny i przestanie się kontrolować z powodu narastającego uczucia zazdrości?

Właściciele tych posłusznych pupili bez wątpienia zdają sobie sprawę, że taki obrót sytuacji nie jest raczej prawdopodobny. Zwykle czworonogi nie czują potrzeby rywalizacji o uwagę właścicieli, gdy w pobliżu pojawi się malutkie dziecko i z przyjemnością wchodzą w rolę psiej niani. Są niezastąpionymi przyjaciółmi maluchów, których traktują niczym własne potomstwo, dlatego pod żadnym pozorem nie dopuszczą, aby stała im się jakakolwiek krzywda.

Oczywiście na wszelki wypadek opiekunowie powinni zachować wszelkie środki ostrożności i zawsze mieć oko na swoich podopiecznych, aby zapobiec nieprzewidzianym konsekwencjom.

ZOBACZ WIDEO:

Nagrano pierwszą wizytę husky'ego u fryzjera. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy obejrzał nagranie, nie znał go od tej stronyNagrano pierwszą wizytę husky'ego u fryzjera. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy obejrzał nagranie, nie znał go od tej stronyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Wojskowy śmigłowiec w akcji w Tatrach. Sytuacja była bardzo trudna
  3. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie
  4. Roczna dziewczynka przytula się do gigantycznego bernardyna. Reakcja psa bezcenna
  5. Samotny owczarek niemiecki odwiedził komisariat. Przyszedł zgłosić własne zaginięcie
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Bill Gates nie zamierzał dłużej milczeć. Powiedział, co może zdarzyć się już za kilka miesięcy

źródło: podaj.to

Następny artykuł