labrador podchodzi do noworodka
Źródło: youtube.com Sultan Brar

Ogromny labrador podchodzi do noworodka. Rodzice natychmiast chwycili za telefon

18 Sierpnia 2020

Labrador czekał cierpliwie, aż pozna nowo narodzone dzieci swoich ukochanych właścicieli. Niestety, z początku nie było tak kolorowo, jak by się mogło wydawać. Jednak kiedy pies po raz pierwszy podszedł do małego chłopca, reakcja była niesamowita. Rodzice od razu chwycili za telefon i wszystko nagrali.

Labrador miał poznać nowo narodzonego członka rodziny - a nawet dwóch, gdyż w domu pojawiły się bliźniaki! Choć z początku nie wszystko przebiegało zgodnie z planem, pies i tak bardzo zainteresował się malutkimi dziećmi. Gdy psiak po raz pierwszy zbliżył się do leżącego noworodka, rodzice byli w gotowości. Mieli przygotowany telefon i nagrali wszystko.

Przywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięPrzywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięCzytaj dalej

Labrador podchodzi do noworodka

Labradory to wyjątkowo inteligentna i przyjacielska rasa. Choć swoimi rozmiarami mogą odstraszać, to tak naprawdę bardzo przyjacielskie i opiekuńcze olbrzymy. Nic więc dziwnego, że rodziny z dziećmi tak często decydują się właśnie na pupila tej rasy. Wystarczy spojrzeć na wideo udostępnione przez rodziców maleńkich chłopców. Właściciele labradora postanowili przedstawić psu nowych członków rodziny, ale nie byli pewni reakcji zwierzaka.

Na filmiku widać, jak z początku pies chowa się przed głośnym płaczem niemowląt i wyraźnie przeszkadza mu hałas. Opiekunowie uspokajają zwierzaka i starają się dać mu jak najwięcej miłości! Jednak prawdziwa akcja zaczyna się, kiedy labrador po raz pierwszy podchodzi blisko jednego z dzieci. Konfrontacja olbrzyma z maleństwem może sprawić, że wstrzymacie oddech, a wszystko zostało nagrane.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem

Pies i dziecko

Rodzice nagrali moment, w którym zwierzak po raz pierwszy zbliża się do jednego z bliźniaków. Pies z miejsca po prostu nie jest w stanie oderwać się od niemowlęcia! Od razu podchodzi do niego, by je obwąchać, a następnie zaczyna energicznie oblizywać je po twarzy. Czułe buziaki miały oczywiście miejsce pod czujnym okiem rodziców, którzy wszystko nagrywali. Widać, że uroczy labrador jest po prostu zachwycony obecnością maluchów. Od razu wiadomo, że czeka je wspaniałe życie z czworonożnym przyjacielem!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Jak widać labrador czuje się świetnie w towarzystwie dzieci!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Przyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzecz
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Ponad 140 osób nie żyje. Liczba cały czas rośnie. Niepokojące wieści ze świata

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł