Chłopiec przytula labradora
Źródło: Pixabay/veroturg

5-letni chłopiec ożenił się z labradorem. Rodzice nie protestowali

15 Czerwca 2020

Labrador o imieniu Skyler jest z rodziną Lipe'ów od blisko 10 lat. Suczka była świadkinią narodzin dzieci pary oraz ich wierną towarzyszką zabaw. Kiedy pewnego dnia jedno z dzieci zwróciło się do swoich rodziców z nietypowym pytaniem, wszyscy byli w szoku. Okazało się, że 5-letni chłopiec chce... poślubić dojrzałą Skyler.

Robin Lipe jest szczęśliwą matką dwóch uroczych chłopców. Kiedy pewnego dnia jeden z nich, pięcioletni Jack, zwrócił się do niej z nietypową prośbą, kobieta na początku nie wiedziała, jak się do niej odnieść. Jednak nie była w stanie nie ulec prośbom chłopca, a kiedy usłyszała ich uzasadnienie, jej serce wręcz stopniało. Chłopiec marzył o... poślubieniu ich dziesięcioletniej suczki, Skyler! Komentarz chłopca jest rozczulający.

Pięciolatek poślubił labradora, młoda para jest bardzo szczęśliwa

Mimo, że początkowo Robin była bardzo zadziwiona nietypowym zapytaniem Jacka, kobieta nie mogła się nie zgodzić. Dziecko powiedziało, że chce poślubić suczkę, ponieważ jego oblubienica jest puchata i Jack kocha się kłaść obok niej.

Kiedy zbliżasz do niej twarz - od razu zaczyna cię lizać. Kocham ją najbardziej na świecie!

Po takim wyznaniu miłości ze strony Jacka, Robin nie była w stanie nie spełnić prośby malucha. Dzieci mają czasami niebywałe i dziwaczne pomysły, jednak jak odmówić małemu, uroczemu chłopcu, który obdarzył tak głębokim uczuciem swojego psiaka?

Wybierz numer najpopularniejszego kota z bajki. 1. Garfield 2. Filemon 3. TomWybierz numer najpopularniejszego kota z bajki. 1. Garfield 2. Filemon 3. TomCzytaj dalej

Przygotowania do fikcyjnej ceremonii ruszyły pełną parą. Matka chłopca założyła elegancką sukienkę, również maluch miał odpowiednio wykwintny strój. W dłoni trzymał bukiet kwiatów. Panna młoda z kolei, zamiast klasycznych kwiatów trzymała w pyszczku wspaniały patyk.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Na zdjęciu ukrywa się kot. 85% internautów nie wierzy, że naprawdę tak jest
2. Warszawa. Zamknął psa w aucie, które stało w nasłonecznionym miejscu. Stan zwierzaka pogarszał się z każdą minutą

Choć przywiązanie chłopca do psa jest bardzo poruszające, jego prośba może wzbudzać pewne kontrowersje. Jak myślicie - czy Robin powinna się zgodzić? Czy powinna od razu wytłumaczyć chłopcu, że nawet i fikcyjny ślub z psem nie jest dobrym pomysłem?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Husky miał iść spać, kiedy usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nagranie rozkłada na łopatki
  3. Małżeństwo chciało uśpić zdrową suczkę. Kiedy lekarz usłyszał prawdziwy powód, podjął decyzję
  4. Zdrowy pies umarł po codziennym spacerze. Wszyscy właściciele muszą uważać
  5. 4 szczeniaki zostały zamknięte w aucie. Zwierzaki nie miały powietrza, miski wody, bardzo cierpiały
  6. Słynna zagadka z małym chihuahua i ciastkiem. Możesz być bardzo zdziwiony, szukając rozwiązania

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł