labrador przeprasza pana
Źródło: youtube.com/ your tv

Labrador wie, że zrobił coś złego. Nagrano najbardziej urocze przeprosiny na świecie

14 Listopada 2020

Labrador z nagrania to prawdziwy mistrz przeprosin. Wielu ludzi mogłoby się sporo od niego nauczyć! Nie wiadomo, co dokładnie przeskrobał pies, ale widać, że naprawdę żałuje. To po prostu trzeba zobaczyć!

Labrador o imieniu Ettore naprawdę coś przeskrobał. I choć z nagrania nie dowiadujemy się co, to można się domyślić, że nie było to wcale drobne przewinienie. Pan strofuje swojego psa, a ten wygląda, jakby zaraz serce miało mu pęknąć na pół. To najbardziej spektakularne przeprosiny, jakie widzieliśmy!

Dalmatyńczyk miał zostać mamą 3 szczeniaków. Ale gdy zaczął się poród, wszystkim opadły szczękiDalmatyńczyk miał zostać mamą 3 szczeniaków. Ale gdy zaczął się poród, wszystkim opadły szczękiCzytaj dalej

Labrador przeprasza pana

Pies musiał wiedzieć, że źle robi, sądząc po tym, jak zaczyna się cała rozmowa. Na nagraniu widzimy właściciela psa na kanapie i labradora siedzącego u jego stóp. Mężczyzna przemawia do psa, a temu wyraźnie jest bardzo głupio.

- Prosisz mnie o wybaczenie? Nie rozumiem… Zrobiłeś błąd, Ettore - mówi po włosku rozczarowany właściciel.

Pies postanawia więc przeprosić pana w najbardziej uroczy sposób. Niestety, nie może przemówić, żeby pokazać swoją skruchę, postanawia jednak całym ciałem przeprosić rozgniewanego pana.

Labrador podnosi się i przyciska głowę do piersi właściciela, z noskiem spuszczonym na dół. Nie ma wątpliwości, że jest mu przykro i zrobi wszystko, by pan mu wybaczył!

Piękne psie przeprosiny

Właściciel nie ugina się jednak tak łatwo i cały czas pyta psa, czy wie, gdzie popełnił błąd. Na to labrador postanawia zareagować w jedyny możliwy sposób - przytula się jeszcze mocniej! Tym razem głowę wciska w głowę swojego pana, kładzie mu też łapki na ramionach. Roześmiany mężczyzna nie ma innego wyboru, niż wybaczyć skruszonemu psu. W końcu od razu widać, że naprawdę mu przykro!

Nagranie zostało obejrzane już prawie 5 milionów razy. Internauci nie mogą się napatrzeć na słodkiego labradora, w komentarzach opisują swoje reakcje, a niektórzy żartują z przedstawionej sytuacji.

- Ten pies przeprasza lepiej niż większość ludzi, niesamowite!

- Też próbowałem tych kwestii na swoim psie, ale niestety. Nie rozumiał włoskiego.

- To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem w internecie.

- Przynajmniej twój pies przeprasza, mój próbuje mnie przekonać, że to moja wina!

Trzeba przyznać, ze ten labrador wie, jak wymigać się od kłopotów. Pod koniec filmu właściciel jest już zupełnie kupiony!

ZOBACZ WIDEO:

Spaniel miał na sobie 2,5 kg skołtunionego futra. Jego transformacja zapiera dechSpaniel miał na sobie 2,5 kg skołtunionego futra. Jego transformacja zapiera dechCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Niestety, zła wiadomość dla Polaków wracających do kraju. Tysiące ludzi może mieć problemy w podróży
  3. Czy masz lampę solną w domu? Wiele osób nie wie, że popularna ozdoba jest śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt, lepiej uważać
  4. Dlaczego sierść na czole kota układa się w literę "M"? Rozwiązanie legendarnej zagadki może Cię zaskoczyć
  5. Piesek chihuahua boi się spać sam. Tylko jedna rzecz pozwala mu pokonać lęk, wideo rozczuli każdego
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Niezwykle popularna aplikacja okazała się wielkim oszustwem. Ponad milion zarażonych urządzeń, Polska na liście

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł