Suczka rasy labrador wydała na świat imponująco liczny miot
Źródło: pexels/Douglas Kugler

Suczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wygląd

14 Sierpnia 2020

Labrador o biszkoptowej szacie wydał na świat aż 13 szczeniaków. Właściciele byli dumny i cieszyli się, że wszystkie maluchy urodziły się zdrowe. Jednakże, to nie liczba psiaków, a ich zaskakujący wygląd wprawił wszystkich w osłupienie.

Labrador o imieniu Lucy stał się dumną psią mamą po tym, jak urodził pokaźne stado małych i przesłodkich szczeniaków. 3-letnia suczka może pochwalić się imponującą płodnością, gdyż na świat przyszło aż 13 zdrowych i silnych psiaków. Właściciele przecierali oczy ze zdumienia, kiedy zobaczyli, jak wyglądają maluchy.

Z Bałtyku wypłynęło niespodziewane zwierzę. Turyści przecierali oczy ze zdumieniaZ Bałtyku wypłynęło niespodziewane zwierzę. Turyści przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Biszkoptowy labrador urodził 13 szczeniaków

37-letnia Catherine Smith jest właścicielką szczęśliwej suczki, która stała się mamą aż 13 czworonogów. Okazuje się, że brakowało zaledwie 2 dodatkowych maluchów, aby suczka pobiła rekord na największą liczbę urodzonych szczeniąt rasy labrador w Wielkiej Brytanii. Opiekunka Lucy wspomina pierwsze chwile porodu jej pupila z rozrzewnieniem.

- Cztery szczenięta urodziły się już w ciągu pierwszych 20 minut. Potem następne po prostu się pojawiały - relacjonuje kobieta.

Catherine Smith zaznacza, że to pierwsza ciąża jej suczki, dlatego spodziewała się, że na świat przyjdzie 5 lub 6 piesków. Cały poród trwał blisko 2,5 godziny, zaczynając się o 11:50, a kończąc o 14:30, a dzielna mama poradziła sobie znakomicie. Właścicielka śmieje się w wywiadzie, że obecnie kupuje aż 15 kilogramowy worek karmę, aby zaspokoić wilczy głód całej gromady. Kobieta powiadomiła media, że psie rodzeństwo musiało się ze sobą pożegnać, ponieważ 8 z 13 szczeniaków znalazło już nowy dom.

DZISIAJ GRZEJE:1. 4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Zaskakujący wygląd labradorów był wielkim zaskoczeniem

Osoby, które zobaczyły urocze zdjęcia nowo narodzonych szczeniaków w towarzystwie ich mamy mogą zadawać sobie jedno, ważne pytanie - dlaczego malce wyglądają w taki sposób? Okazuje się, że biszkoptowa suczka urodziła pieski w czarnym kolorze! Skąd taka wielka różnica w ich umaszczeniu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Tatą szczeniaków jest labrador o imieniu Bastion, który może popisać się bujną sierścią w czarnym kolorze. Nic dziwnego, że psie dzieciaki odziedziczyły wygląd po swoim ojcu.

Spójrz, jakie maluchy są przecudne!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies miał 45 kilogramów nadwagi. Niebywałe, jak wygląda dzisiaj
  2. Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu. Gwiazdor disco polo postanowił go odbić bez pomocy policji
  3. Zaopiekowali się bardzo wychudzonym husky. Kiedy poczuł się lepiej, zmienił się nie do poznania
  4. Malutkie kotki prawie zostały sierotami. Niebywałe, co dla nich zrobił owczarek niemiecki
  5. Czy można spać z psem w łóżku? Właściciele zwierzaków nie ucieszą się z tych słów
  6. Stało się, Chorwacja podjęła decyzję. Niestety, wielkie rozczarowanie dla turystów

Następny artykuł