Biały labrador harcuje w śniegu
Źródło: screen shot/Youtube/slodziaki.net

Labrador rzucił się w wir białego szaleństwa. Właściciele od razu chwycili za telefon, niesamowite nagranie

14 Maja 2020

Labrador był w siódmym niebie, kiedy jego opiekun zabrał go na zimowy spacer. Jednak takiego obrazka nikt się nie spodziewał. Wprawiony w osłupienie właściciel wszystko nagrał.

Kto powiedział, że psiak nie może zostać bobsleistą? Niebywałe wyczyny tego labradora ucieszą każdego konesera sportów zimowych! Nikt nie spodziewał się po czworonogu takiego umiłowania do białego szaleństwa!

Labrador wbiegł na ośnieżony stok i rzucił się przed siebie

Kiedy właściciel białego, uroczego labradora wybrał się z nim na zimowy spacer w pewien słoneczny i mroźny poranek, domyślał się, że dla jego podopiecznego będzie to bardzo przyjemne doświadczenie. Jednak nie mógł przewidzieć tego, że zwierzak okaże aż taki entuzjazm! Gdy tylko mężczyzna zaczął obserwować wyczyny swojego czworonoga, chwycił za telefon i zaczął nagrywać scenę, która dosłownie powala na łopatki...

Większość psów rzeczywiście bardzo lubi zabawy w śniegu. Jednak to, co robi w białych zaspach labrador przechodzi ludzkie pojęcie! Psiak wbiega pod górę, szykuje się, lekko przyczaja i... rzuca się na główkę przed siebie, z górki. Rozpłaszcza łapki na boki i zjeżdża na brzuchu ze stoku. Osiąga zawrotne prędkości, nic nie jest w stanie go zatrzymać. Radość i energia psiaka są zaraźliwe.

Ale na jednym razie się nie kończy - labrador ponownie drapuje się na górę i powtarza ulubioną czynność. Kiedy ogląda się harce psiaka od razu czuć, że ta zima wcale nie taka zła! Wręcz przeciwnie - można czerpać nieopisaną przyjemność ze śnieżnych zabaw.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Postrzelił kota z niebezpiecznej broni. Właścicielka zwierzaka szuka winnego 2. Skandaliczne zachowanie turystów w Gdyni. Sposób, w jaki traktują małe foki woła o pomstę do nieba

Jak Wam się podobają wyczyny labradora? Czy Wasi milusińscy też kochają sporty zimowe? Też Was korci, żeby dołączyć do beztroskiego labradora?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIE:

Labradora rozsadzała energia!Labradora rozsadzała energia!
screen shot/Youtube/slodziaki.net

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nagle podszedł do nosorożca. Reakcja zwierzęcia nie mieści się w głowie, wszystko się nagrało
  2. Chcieli uśpić suczkę z powodu jej wieku. Pies bał się wyjść z kryjówki, niewiarygodne, co stało się dalej
  3. Pod osłoną nocy łoś przyszedł do Parku Skaryszewskiego. Dramatyczna akcja ratowania zwierzęcia
  4. Zabrudzona i spragniona wody shih tzu podeszła pod policyjny radiowóz. Zachowanie mundurowych budzi podziw
  5. Labrador spotkał na swojej drodze psa Pluto. Właścicielka chwyciła za telefon
  6. 11-latek znęcał się nad kotem. Wszystko nagrał i opublikował w sieci

Źródło: interia.tv

Następny artykuł