Pluto i labrador się bawią
Źródło: screen shot/Youtube/Inside Edition

Labrador spotkał na swojej drodze psa Pluto. Właścicielka chwyciła za telefon

14 Maja 2020

Labrador o imieniu Ace przechodził trening na psa przewodnika. W ramach intensywnego szkolenia trafił do... Disneylandu. Tam doszło do niesamowitego spotkania.

Sandy Steinblums, trenerka psiaka, zabrała go pewnego dnia na zaskakującą wycieczkę. W ramach codziennych praktyk udali się w bardzo nietypowe miejsce na trening. Na miejscu doszło do niebywałego zdarzenia.

Labrador poznał w Disneylandzie postać z bajki, od razu się zakochał

Ace i jego opiekunka wybrali się na szczególny trening. Celem ich wycieczki był Disneyland. Przebywanie w przestrzeni, w której jest tyle osób oraz bodźców było prawdziwym wyzwaniem dla psiaka. Jednak labrador okazał się być niezwykle pojętnym uczniem - dzielnie radził sobie w tłumie zwiedzających i postaci z bajek uwielbianych przez miliony dzieci, ale też dorosłych na całym świecie. Nikt nie mógł jednak przewidzieć tego, w jaki sposób labrador zareaguje na spotkanie z psiakiem nieco innej rasy, bo bajkowej! Chodzi oczywiście o nikogo innego, tylko słynnego Pluto. Kiedy Ace zobaczył uroczego psiaka nie mógł ukryć ekscytacji. Sandy od razu chwyciła za telefon i uwieczniła spotkanie dwóch czworonogów. Kiedy tylko zamieściła filmik w sieci, nagranie podbiło serca internautów.

Na początku można zobaczyć, jak labrador nie jest w stanie ukryć podekscytowania. Obwąchuje Pluto, przygląda mu się i próbuje po przyjacielsku zaczepić. Psiak na prawdę uwierzył, że ma do czynienia z drugim czworonogiem swojego gatunku! Jednak Ace nie dał się ponieść swojemu pragnieniu zabawy - po chwilowym wybuchu entuzjazmu wrócił do zadań treningowych. Posłusznie wykonywał polecenia swojej trenerki, mimo, że Pluto kusił go perspektywą wspólnego psiego szaleństwa, Ace nie zapomniał o swoim celu - byciu psem przewodnikiem, który na pierwszym miejscu zajmuje się swoim właścicielem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chcieli uśpić suczkę z powodu jej wieku. Pies bał się wyjść z kryjówki, niewiarygodne, co stało się dalej 2. Skandaliczne zachowanie turystów w Gdyni. Sposób, w jaki traktują małe foki woła o pomstę do nieba

Nagranie rzeczywiście powala na łopatki, obejrzały je już miliony internautów. Trzeba przyznać, że dyscyplina i inteligencja labradora są niesamowite!

Jak myślicie, czy kiedy Ace ma wolne odwiedza swojego przyjaciela i wspólnie się bawią?

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIE:

Labrador znalazł wymarzonego przyjaciela!Labrador znalazł wymarzonego przyjaciela!
screen shot/Youtube/Inside Edition

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nagle podszedł do nosorożca. Reakcja zwierzęcia nie mieści się w głowie, wszystko się nagrało
  2. Pies nigdy nie został pocałowany. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy doświadcza bliskości człowieka
  3. 11-latek znęcał się nad kotem. Wszystko nagrał i opublikował w sieci
  4. Konie wracają na szlak nad Morskie Oko. Pojadą już za kilka dni
  5. Poprosił boksera o zejście z kanapy. Zwierzak lepiej wiedział, co jest dla niego lepsze
  6. Szczeniak buldoga chciał się przywitać z niemowlęciem. Reakcja dziecka rozczula

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł