kobieta porzuca psa
Źródło: youtube.com/ KOIN 6

Skandaliczne zachowanie kobiety w parku. Kamery nagrały, co zrobiła z labradorem

11 Sierpnia 2020

Labrador został porzucony w lesie niedaleko posesji osoby, która nagłośniła sprawę, udostępniając nagrania z kamer swojego monitoringu. Na filmie widzimy młodą kobietę, wprowadzającą psa między drzewa i spuszczającą go ze smyczy. Następnie była właścicielka biednego zwierzaka szybko wbiega do swojego samochodu i odjeżdża. Kilka chwil później czworonóg wraca na parking.

Labradory to wyjątkowo łagodne psy. Bardzo przywiązują się do swoich właścicieli. Ciężko uwierzyć, że ktoś mógłby porzucić tak oddane zwierzę na pastwę losu, w tak okrutny sposób. Właścicielka podjechała na parking położony niedaleko wejścia do lasu ciemną Teslą. Jej pupil myślał, że idzie ze swoją panią na spacer. Ta jednak zapięła jego smycz jedynie po to, by podprowadzić go kilka metrów w głąb lasu, tak by nie widział jak będzie odjeżdżać. Gdy tylko samochód kobiety znika, to pies wychodzi z lasu merdając ogonem. Prawdopodobnie cieszył się na przejażdżkę, która już nie nastąpiła...

Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowiPołożył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowiCzytaj dalej

Labrador został porzucony tuż obok posesji kobiety

Alyssa Ost otrzymała telefon, dotyczący podejrzanego zdarzenia rozgrywającego się tuż przy jej terenie. Sąsiedzi donieśli jej, że samochód podejrzanie długo parkował pod jej domem. Nie zauważyli jednak wysiadającej z niego kobiety z psem oraz tego jak wracała.

- Oglądając nagranie wydawało mi się, że obserwuję tą panią porzucającą swojego psa. Zrozumiałam, że to prawda jak wróciła ze smyczą i wrzuciła ją na tylne siedzenie, pozostawiając go w lesie - relacjonuje kobieta nagranie.

Pies stał potem przez kilka minut na parkingu rozglądając się smutno. Przez chwilę odzyskał nadzieję, gdy na parking wjechał inny samochód, jednak szybko zrozumiał, że jego opiekunka już po niego nie wróci.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Rolnik znalazł na polu bardzo dziwne jaja. Rozwiązanie zagadki zwala z nóg
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Labradorem zajęło się lokalne schronisko dla zwierząt

Pracownicy fundacji prowadzącej okoliczne schronisko szybko przyjechali po labradora. Zajęli się smutnym zwierzakiem, dbając o to, by w tych trudnych chwilach nie był sam, miał co jeść i gdzie spać. Właścicielka okolicznej posesji udostępniła nagranie w mediach społecznościowych oraz lokalnej stacji telewizyjnej. Zależy jej na tym by okrutna była właścicielka poniosła konsekwencje tego, co zrobiła temu biednemu czworonogowi. W dochodzenie w tej sprawie zaangażowały się zarówno media i służby, jak i zwykli ludzie mieszkający w mieście. Policjanci badają sprawę, jednak nieoficjalnie potwierdzają, że kobiecie mogą zostać postawione zarzuty związane ze znęcaniem się na zwierzętami.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Uratował i przygarnął kociaka, którego znalazł w koszu na śmieci
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Nowe ognisko koronawirusa nad polskim morzem. Z dnia na dzień przybywa zakażonych

Źródło: theanimalclub.net

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł