Skradziony labrador tęskni za swoim właścicielem
Źródło: pixabay/AlexanderVlasov

Zrobiła okropną rzecz labradorowi, za którą słono zapłaci. Policja jest pewna

8 Lipca 2020

Labrador, żyjący na prywatnej posesji w Kłodzku pewnego dnia zniknął w tajemniczych okolicznościach. Akcji poszukiwawczej czworonoga podjęli się funkcjonariusze policji z komisariatu w Lądku-Zdrój, którzy wpadli na trop złodzieja.

Labrador zniknął bez śladu w ubiegły weekend. Do przestępstwa doszło w powiecie ząbkowickim, gdzie właściciel psa rasy labrador odkrył, że czworonożny przyjaciel został skradziony z terenu posesji. Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze natychmiast zaczęli ustalać okoliczności tej kradzieży. Zdruzgotany właściciel szybko nabrał podejrzeń, że jego ukochany kompan może znajdować się na terenie Lądka-Zdrój, o czym niezwłocznie powiadomił lokalnych funkcjonariuszy władzy. W eskorcie patrolu policyjnego, pokrzywdzony udał się pod adres osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa.

Nowa Sól. Swoim szczekaniem obudziła wszystkich domowników. Suczka Dosia ostrzegła przed wielką tragediąNowa Sól. Swoim szczekaniem obudziła wszystkich domowników. Suczka Dosia ostrzegła przed wielką tragediąCzytaj dalej

Labrador mógł zostać wystawiony na sprzedaż

Wartość rynkowa Labradorów jest stosunkowo wysoka, przedstawiciela tej rasy można wycenić na nawet tysiąc złotych. Przypuszczano, że osoba odpowiedzialna za kradzież zwierzęcia zamierzała szybko się wzbogacić na nieszczęściu czworonoga i właścicieli.

DZISIAJ GRZEJE:1. W schronisku znalazła persa, który stracił wzrok. Kiedy usłyszała jego historię, zalała się łzami
2.Nagle do bezdomnego podchodzi pies. Niebywałe, co robi mężczyzna, nie wiedział, że jest nagrywany

Zaginiony psiak z powrotem w domu

Pies został odnaleziony w mieszkaniu 46-letniej kobiety, która podejrzewana jest o kradzież zwierzęcia z prywatnej posesji. Kiedy właściciel porwanego psa zobaczył go po raz pierwszy od rozstania, momentalnie rozpoznał pupila. Labrador bardzo ucieszył się na widok swojego ludzkiego przyjaciela i od razu podbiegł w jego kierunku, co było wystarczającym dowodem na to, kto jest jego prawdziwym właścicielem. Po tym zajściu piesek wrócił cały i bezpieczny do rodzinnego domu. Za popełnione przestępstwo kobiecie może grozić do 5 pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Suczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu
2. Bezdomny pies był na skraju śmierci. Podszedł do młodej pary, ich reakcja porusza do głębi
3. Nowa Sól. Swoim szczekaniem obudziła wszystkich domowników. Suczka Dosia ostrzegła przed wielką tragedią
4. Włamywacz rozerwał samochód na strzępy. Kiedy właściciel obejrzał nagranie, zamarł
5.Tylko nieliczni są w stanie znaleźć psa. 98 proc. osób poddaje się po kilku minutach
6. Z ostatniej chwili: Znęcali się nad kotem, usłyszeli wyrok. Jest śmiesznie niski

Źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl

Następny artykuł