Labrador nie był gotowy na zostanie ojcem
Źródło: youtube/ OBI_JUAN_KENOBI

Pies nie był gotowy na zostanie tatą. Reakcja labradora na jego szczeniaka powala, wszystko się nagrało

6 Sierpnia 2020

Labrador przeżył szok, kiedy ujrzał po raz pierwszy swojego potomka. Pies nie zdążył oswoić się z myślą o zostaniu ojcem, co widać po jego niecodziennej reakcji. Psi tata zdecydowanie potrzebuje czasu, aby wejść w rolę rodzica swoich pociech.

Labrador udowodnił całemu światu, że niezależnie od gatunku, wieść o zostaniu rodzicem potrafi zaszokować każdego. Narodziny psiego malucha zachwiały światem jego rodzica, który jeszcze nie wiedział, że ojcostwo to ciężki orzech do zgryzienia. Potrzebował czasu, aby pogodzić się z myślą, że dni niezobowiązujących zabaw się skończyły, czas wziąć odpowiedzialność! Jednakże, w przypadku tego psa rodzicielstwo okazało się być dużo trudniejsze, niż się tego spodziewał. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Dlaczego kot chodzi za tobą do łazienki? Powód nie taki oczywistyDlaczego kot chodzi za tobą do łazienki? Powód nie taki oczywistyCzytaj dalej

Labradorowi pokazano jego szczeniaka

W sieci krąży wiele nagrań, które ukazują pierwsze spotkanie psich rodziców z ich pociechami. Nie brakuje w nich wielkiej radości i zachwytu nad nowo narodzonymi członkami rodziny. Sprawa ma się zupełnie inaczej w przypadku biszkoptowego labradora, który ani trochę nie spodziewał się, że jego właściciel zaskoczy go w tak nieprzewidywalny sposób. Zwierzę leżało wygodnie na kanapie i marzyła o niebieskich migdałach, gdy nagle w polu jego widzenia pojawił się jego pan. Nie był jednak sam, w rękach trzymał długo wyczekiwane maleństwo.

DZISIAJ GRZEJE:1. 2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?
2. 5-letnia dziewczynka spotkała 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrał całe zdarzenie

Mężczyzna zbliżył się w stronę swojego dorosłego psa i wyciągnął ku niemu ręce, na których siedział malutki labradorek i niesfornie przebierał łapkami. Szczeniak cichutko popiskiwał, wciąż miał zamknięte oczka, dlatego nie wiedział, że tuż przed nim leży jego prawdziwy tata. Po tak długim czasie nareszcie mieli szansę się poznać. Jednakże, reakcja psa wprawiła wszystkich w osłupienie. Labrador przestraszył się swojego własnego szczeniaka! Na nagraniu widać, jak czworonóg odsuwa się do swojego własnego potomstwa, a następnie chowa głowę między poduszki.

Wśród internautów, którzy obejrzeli to zaskakujące nagranie znalazły się osoby, będące rozbawione reakcją psiaka. Sugerowali, że odpowiedzialność z tytułu zostania ojcem przerosła pupila. Sprawa okazuje się dużo bardziej skomplikowana. Specjaliści od psiego zachowania odradzają rozdzielanie szczeniąt od matki przez pierwsze dni ich życia, a tym bardziej przedstawianie ich ojcu, ponieważ może to bardzo zdenerwować sukę. Ponadto, niektóre duże psy boją się mniejszych zwierzaków lub źle znoszą pojawienie się nowego pupila w domu. Mogło być to powodem tak dziwnej reakcji ze strony dorosłego labradora. Jedynym wyjściem jest uzbrojenie się w cierpliwość i stopniowe, powolne zapoznawanie zwierzaków, aby przyzwyczaiły się do swojego towarzystwa.

ZOBACZ NAGRANIE:

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żyją z ponad setką półdzikich psów. Sami nie mają na chleb, ich życie to koszmar
  2. 20-latka wzięła ślub z lalką zombie. Wspólne zdjęcia i wideo wbijają w fotel
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Nikt nie zauważył groźnego pożaru przed blokiem. Tragedii zapobiegł zając, niewiarygodne
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Szumowski wyjawił, gdzie zaostrzą restrykcje. Dotyczy tysięcy Polaków

Źródło: buzz.gazeta.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł