Stevie wszedł do kałuży
Źródło: youtube/Stevie the WonderDog

Niepełnosprawny labrador po raz pierwszy bawi się w kałuży. Nagrano przeuroczy moment

3 Września 2020

Labrador wyszedł z właścicielem na spacer po deszczu i natrafił na swojej drodze na głębokie kałuże. Słodki psiak o imieniu Stevie nie mógł się im oprzeć, dlatego od razu wskoczył w sam środek i zaprezentował przeuroczy taniec przed nagrywającym go opiekunem.

Labrador o imieniu Stevie urodził się z rzadkim zaburzeniem rozwojowym polegającym na niepełnym wykształceniu móżdżku. Hipoplazja móżdżku wywołuje u niego zaburzenia koordynacji ruchowej ciała, dlatego psiakowi zdarza się czasem zachowywać w niekontrolowany sposób. Choroba nie przeszkadza mu to w prowadzeniu szczęśliwego życia, w którym nawet zabawa w kałuży wywołuje u niego przeogromną radość. Dowodem na to jest wideo ze spaceru po deszczu, kiedy psiak rzucił się w sam środek wody.

Tarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwaniaTarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwaniaCzytaj dalej

Labrador wszedł do kałuży i oszalał ze szczęścia

Właściciele Steviego zabrali czworonoga na spacer po okolicy, na to piesek wesoło przystał. Tego samego dnia zerwała się potężna burza, po której zebrała się ogromna ilość wody w kałużach. Stevie od razu zainteresował się tym zjawiskiem i podreptał w stronę siatki ograniczającej teren parku. To, co stało się w następnej chwili rozłożyło właściciela pupila na łopatki, dlatego nie czekał ani chwili i od razu wyciągnął telefon, żeby nagrać wybryki labradora.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
2. Kara za maltretowanie zwierząt. Ten sędzia wymyślił nietypowy sposób
3. Interwencja w Poznaniu. Policjanci wpadli do mieszkania w poszukiwaniu broni. Zamarli, kiedy zobaczyli, co ukryto w środku

Nagranie z zabawy w kałuży pokazuje jak czworonóg beztrosko skacze po trawniku i tapla się w wodzie, kręcąc się na wszystkie możliwe strony. Z powodu swojej umysłowej niepełnosprawności, Stevie wykonuje często nieskoordynowane podskoki czy tupania, które mogą przypominać taniec. Właściciele labradora zapewniają, że wrodzone zaburzenie nie wywołuje u psiaka bólu - jest po prostu częścią jego natury, nad którą nie potrafi zapanować. Radość, którą piesek odczuwał podczas zabawy jest dosłownie zaraźliwa!

Wkrótce po publikacji filmu, tysiące internautów rozczuliło się nad wygibasami pupila w kałuży i podziękowało Steviemu za poprawę humoru. Sam zobacz, jaki jest pocieszny!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze cudem uratowali konającego psa. Właściciele powinni być surowo karani za takie zaniedbania?
  2. Aż milion Polaków dostanie wielki prezent. Ich oczekiwanie do lekarza znacznie się skróci
  3. Tarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwania
  4. Niedźwiedź polarny wdarł się na kemping. Doszło do najgorszego, dramat
  5. Chihuahua nie mógł opanować szczęścia. Za chwilę miał poznać noworodka, wzruszające
  6. Minister w końcu wyjawił prawdę. Chodzi o drugą blokadę Polski

Źródło: youtube.com

Następny artykuł