Dziecko raczkuje do czarnego labradora
Źródło: screen shot/Youtube/Swift Family

Niemowlę zaczęło raczkować. Kiedy rodzice zobaczyli reakcję labradora, wszystko nagrali

3 Lipca 2020

Labrador o imieniu Savannah znajduje się pod opieka swoich obecnych właścicieli odkąd suczka skończyła 10 miesięcy. Para mieszkająca w Atlancie od ośmiu lat opiekuje się uroczym psiakiem. Kiedy na świecie pojawiło się dziecko Amandy i Dona, świeżo upieczeni rodzice nie mogli być pewni, jak labrador zareaguje na pojawienie się nowego członka rodziny. W napięciu obserwowali reakcję wielkiego psa na moment, w którym niemowlę po raz pierwszy do niego raczkowało. Wideo, na którym uwiecznili tę chwilę, w oka mgnieniu stało się hitem w sieci, obejrzało je już ponad kilkadziesiąt milionów internautów.

Labrador o imieniu Savannah mieszka ze swoimi obecnymi opiekunami od 8 lat. Amanda i Don Swift adoptowali suczkę, kiedy była jeszcze bardzo malutkim szczeniakiem - miała zaledwie 10 tygodni. W pewnym momencie para zadecydowała, że rozpocznie kolejny etap w życiu - ich rodzina powiększyła się o malutką córeczkę. Nikt nie mógł przewidzieć tego, w jaki sposób na pojawienie się nowej członkini rodziny zareaguje pies. Tym bardziej - co zrobi, kiedy dziecko zacznie nawiązywać z nim kontakt.

Polskie zwierzęta w śmiertelnej pułapce. Prawdziwy koszmar na plażach nad BałtykiemPolskie zwierzęta w śmiertelnej pułapce. Prawdziwy koszmar na plażach nad BałtykiemCzytaj dalej

Labrador leży na dywanie, niemowlę zaczyna do niego raczkować. Rodzice dziecka wstrzymali oddech na ten widok

Mijały kolejne tygodnie, malutka Harper rosła jak na drożdżach. W końcu nastał dzień, kiedy zaczęła podejmować pierwsze próby raczkowania. Wzruszeni rodzice postanowili nagrać starania swojej małej córeczki. Pewnego dnia maluch postanowił nawiązać kontakt z 8-letnim labradorem należącym do rodziny. W takich sytuacjach bardzo trudno jest przewidzieć reakcję psiaka - dla czworonoga tego typu nowa sytuacja może okazać się bardzo stresująca. Dlatego można sobie tylko wyobrazić, w jak dużym napięciu rodzice Harper obserwowali moment, w którym ich pociecha raczkuje w stronę prawie 10-krotnie większego od siebie psa.

Całą sytuację udało się uwiecznić na nagraniu. Wideo, którym rodzice Harper podzielili się w sieci w oka mgnieniu obejrzały rzesze internautów - ma już ponad kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Trudno się dziwić popularności filmiku, Amanda i Don udokumentowali niesamowitą scenę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę zbliżyło się do rottweilera. Rodzice nagrali wszystko 2. Na zdjęciu ukryła się mała sowa. Rekordzista potrafi znaleźć ją w 7 sekund, a ty?

Jesteście ciekawi, co takiego zrobił labrador na widok raczkującego w jego stronę niemowlaka?

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Dziecko raczkowało do labradoraDziecko raczkowało do labradora
screen shot/Youtube/Swift Family

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje najstarszy kot na świecie. Dożył imponującego wieku
  2. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali
  3. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
  4. Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzach
  5. Czy wszystkie konie są takie same? Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć rozwiązanie w mniej niż 30 sekund
  6. Husky robi niesamowitą rzecz za każdym razem, kiedy ktoś go mija. Nagranie obejrzały już miliony

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł