labradoodle
Źródło: facebook.com/alally

Labradoodle zobaczył samego siebie w telewizji. Reakcja jest przekomiczna

10 Października 2020

Labradoodle z filmiku należy do tych psów, które zwracają uwagę na to, co dzieje się na ekranie. Nie wszystkie czworonogi skupiają się na telewizji, jednak ten psiak uważnie śledzi każdą akcję. Jednak szczególnie zachwycony jest, gdy na ekranie pojawia się... on sam. Jego reakcja śmieszy do łez!

Labradoodle o imieniu Bronn jakiś czas temu został nagrany przez swoją panią. Na filmiku bawił się ze swoim ludzkim bratem, Liamem. Kobiecie tak spodobało się nagranie, że udostępniła je w sieci, gdzie szybko zdobyło popularność. Lokalna telewizja uznała, że wideo jest tak urocze, że warto pokazać je na ich kanale. Domyślali się, że wśród ludzi wzbudzi spore zainteresowanie, jednak nie mogli przewidzieć, ile radości sprawi samemu psu.

Owczarek niemiecki zawsze czeka przed domem w tym samym miejscu. Powód jest uroczyOwczarek niemiecki zawsze czeka przed domem w tym samym miejscu. Powód jest uroczyCzytaj dalej

Wideo wyemitowane przez stację pokazywało wyjątkowo uroczy moment między ogromnym psiakiem a dzieckiem. Widzimy, jak mały chłopiec raczkuje po podłodze, a ogromny labradoodle próbuje go jakoś zachęcić do zabawy. Niestety bezskutecznie - biedny psiak zastanawia się, dlaczego dziecko nie odpowiada na jego zaczepki i nie chce się z nim bawić, za to chłopiec jest w siódmym niebie - przez cały czas śmieje się wniebogłosy. Nic więc dziwnego, że telewizja postanowiła pokazać swoim widzom taki uroczy moment, dla kontrastu do wszystkich dużo mniej przyjemnych rzeczy, o których musi ich informować.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chihuahua uratowała swojemu panu życie. Ich spotkanie ze szpitala wyciska łzy wzruszenia
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Panda nie chciała przyjąć swojego dziecka. Wszyscy wstrzymali oddech, kiedy zobaczyli, co robi

Nikt chyba jednak nie przewidział, jak Bronn zareaguje na widok samego siebie na ekranie. Oczywiście cała rodzina zebrała się przed telewizorem, żeby obejrzeć klip z ich pupilem. Byli bardzo, bardzo podekscytowani - ale chyba nikt nie cieszył się tak bardzo, jak labradoodle. Kiedy usłyszał swoje imię z ekranu, a potem zobaczył siebie i Liama, nie mógł pohamować radości. Od razu się rozpoznał i zaczął jak szalony skakać w górę i w dół tuż przy telewizorze, jakby chciał powiedzieć: "Patrzcie, to ja"! Oczywiście, gdy ludzie z telewizji zobaczyli drugie wideo, nie mogli się powstrzymać i również je pokazali! Obydwa filmiki znajdują się poniżej.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W szkole jej dokuczali, bo była gruba. Po latach jej wygląd rzuca na kolana
  2. Golden retriever zaprzyjaźnił się z dzikim zwierzęciem. Nie boi się dawać mu całusów
  3. Obcy kot ciągle hałasował pod drzwiami mężczyzny. W końcu wpuścił go do środka, ale finału nie przewidział
  4. Mieszkańcy muszą uważać. Uciekło 7 wilków, tylko 3 schwytano
  5. Owczarek niemiecki zawsze czeka przed domem w tym samym miejscu. Powód jest uroczy
  6. Okropne informacje. Eksplozja i pożar w metrze, media podają niepokojące wiadomości z zagranicy

źródło: iheartdogs.com

Następny artykuł