Mężczyzna został wepchnięty do kanału
Źródło: twitter/iancollinsuk

Zwrócił uwagę dziewczynie przy łabędziach, ktoś wepchnął go do wody. Porażające nagranie trafiło do sieci

17 Lipca 2020

Łabędzie pływające w kanale padły ofiarą podłych spacerowiczów. Dziewczyna prawdopodobnie próbowała je kopnąć, lecz pewien mężczyzna nie mógł dłużej na to patrzeć. Próbował reagować, jednak niespodziewanie ktoś wepchnął go do zbiornika wodnego. Całość zdarzenia została udokumentowana nagraniem.

Łabędzie, które pływały w londyńskim kanale przy zacumowanych łódkach przykuły uwagę przechodzącej grupy osób, która zebrała się wokół krawędzi. Prawdopodobnie ptaki podpłynęły w ustronne miejsce, ponieważ były w czasie godów. Nie spodobało się to jednak grupie kilkunastu osób, która zgromadziła się przy kanale i przeszkadzała zwierzętom. Zdarzenie zostało nagrane i opublikowane na platformie Twitter.

Meghan Markle porzuciła psa ze schronisk? Skandaliczne doniesieniaMeghan Markle porzuciła psa ze schronisk? Skandaliczne doniesieniaCzytaj dalej

Mężczyzna interweniował, aby ocalić łabędzie

Grupa osób, która zebrała się przy krawędzi kanału nie była nastawiona pacyfistycznie wobec dzikich ptaków. 10 osób robiło sobie ze zwierząt żarty, krzyczało i usiłowało spłoszyć przestraszone zwierzęta. Jedna z dziewczyn zeszła po drabince i próbowała rozdzielić zwierzęta kopniakami. Zgromadzony tłum dopingował jej i pozostawał obojętny na cierpienie i stres zwierząt. Mężczyzna, który z oddali obserwował skandaliczne zachowanie nastolatków, nie mógł dłużej pozwolić na to, aby czerpali przyjemność ze znęcania się nad łabędziami. Podszedł w ich kierunku z kijem rybackim i starał się zainterweniować, lecz grupa się nie poddawała i dalej prowokowała coraz to ryzykowniejsze psikusy na ptakach. Mężczyzna się nie poddawał i cały czas powtarzał, żeby przestali, lecz na próżno. Wtem, można zauważyć, jak nieoczekiwanie spoza kadru nadbiega nastolatek ubrany w granatową koszulkę i spycha nieznajomego prosto do kanału. Kiedy mężczyzna wypłynął na powierzchnię, grupa roześmianych nastolatków uciekła, wykrzykując przekleństwa.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alapaka
2. Corgi ma niesamowity zwyczaj przy jedzeniu. Jego pani nie może powstrzymać śmiechu, nagrała go

Skandaliczne zachowanie nastolatków zostało potępione w sieci

Nagranie wywołało na Twitterze skrajne emocje. Wielu użytkowników było poruszonych zachowaniem mężczyzny, który nie bał się stanąć oko w oko z większą grupą, kiedy w grę wchodziło bezpieczeństwo dzikich ptaków i szczerze mu współczuło, że został popchnięty do wody. Jednocześnie postawa dzieciaków, które chciały się zabawić kosztem niewinnych zwierząt oraz naraziły życie i zdrowie innego człowieka, została mocno skrytykowana.

- Nie ma usprawiedliwienia dla takiego zachowania. Zdajecie sobie sprawę, dokąd to może prowadzić, jeśli ktoś taki nie zostanie ukarany za swoje zachowanie. Przecież łabędź może umrzeć w wyniku odniesionych obrażeń, których doznał - napisała jedna z osób w komentarzu pod filmem.

W sieci pojawiły się również broniące głosy dziewczyny, jakoby miała próbować rozdzielić ptaki od siebie. Jaka była prawda?

Należy pamiętać, że nie ma społecznego przyzwolenie na takie haniebne zachowanie, jak nękania bezbronnych zwierząt. Jeśli jesteś świadkiem złego traktowania zwierząt skontaktuj się z odpowiednimi służbami.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
   2. Suczka rottweilera zaszła w ciążę, ojcem był malutki terier. Ich szczeniaki są jedyne w swoim rodzaju
   3. Mężczyzna trzymał 16 psów bez stałego dostępu do jedzenia i wody. Część z nich była na poskręcanych łańcuchach
   4. W schronisku w Radysach odkryto kolejne zwłoki zwierząt. Były zakopane w ziemi, porażające szczegóły
   5. Czemu psy żyją krócej niż ludzie? Weterynarz dzieli się wzruszającą odpowiedzią, której udzieliło mu dziecko
   6. Chcą w Polsce zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Za wschodnią granicą podjęto niepokojącą decyzję

Źródło: newsner.com/

Następny artykuł