Swiatzwierzat.pl
list dla kuriera i kot

pixabay.com/Jesse92; facebook

Polka zostawiła niecodzienny list do kuriera. Opowiedziała w nim o swoim kocie

7 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Jakub Pasek

Udostępnij:

Kurier dostarczający przesyłki do jednego z mieszkań w Polsce musiał się nieźle zdziwić. Właścicielka zostawiła mu list, z informacjami o swoim kocie oraz instrukcjami gdzie zostawić przesyłkę. Zdjęcie udostępniono na jednej z Facebookowych grup.

Kurierzy w okresie przedświątecznym mają masę roboty. Szczególnie teraz, gdy niektóre sklepy są zamknięte przez rządowe obostrzenia, ludzie zamawiają świąteczne prezenty przez internet. Odrobinę wytchnienia i uśmiech, który z pewnością wywołała zaadresowana do niego wiadomość, są w tym czasie na wagę złota. Kreatywna Polka pochwaliła się listem na grupie "POZAMIATANE Chujowa Pani Domu."

Kurier dostał list od właścicielki mieszkania

Często zdarzają się sytuacje, w których właścicieli domu czy mieszkania nie ma wtedy, gdy kurier chce doręczyć przesyłkę. Wiele firm rozwozi paczki w godzinach, w których większość z nas jest w pracy.

Popularną praktyką jest więc dostarczanie kurierowi instrukcji, gdzie ma zostawić przesyłkę, jeśli nie zastanie nikogo w domu. Zazwyczaj mają one jednak formę krótkiej notatki, z informacją, że paczki można zostawić u sąsiadów lub na wycieraczce.

W tym wypadku właścicielka postanowiła jednak uraczyć osobę doręczającą przesyłkę opowieścią o swoim leniwym mruczku, który został sam w mieszkaniu, jednak ze względu na pewne biologiczne ograniczenia nie może odebrać paczki.

- Drogi kurierze, w domu został tylko kot darmozjad. Niestety przez brak kciuka nie jest w stanie otworzyć samodzielnie drzwi. A nawet gdyby był, jest za leniwy, żeby to zrobić. Dlatego prosimy zostawić paczkę na wycieraczce. Pozdrawiamy z sierściuchem i życzymy miłego dnia - czytamy w liściku nadesłanym redakcji przez Panią Natalię.

Kot został opisany w zabawny, choć niezbyt pochlebny sposób. Kurier z pewnością przynajmniej uśmiechnął się pod nosem, czytając taką wiadomość zamiast lakonicznej instrukcji.

List do kuriera rozbawił internautów

Takie małe gesty mogą rozjaśnić monotonny dzień pracy przy doręczaniu przesyłek. Dostarczył też wiele radości użytkowniczkom i użytkownikom Facebooka. Internauci byli bardzo rozbawieni krótką wiadomością.

Mamy jednak nadzieję, że treść listu dla kuriera nie dotarła do kota. Oczywiście z podobnych względów, które powstrzymywały "sierściucha" przed odebraniem paczki, nie mógł on przeczytać wiadomości.

Możliwe jednak, że domownicy powiedzieli mu, co o nim napisali. Rozumiemy, że ta krytyka mogła mieć na celu zaktywizowanie mruczka, liczymy, że nie sprawiła mu ona żadnej przykrości.

Podobne artykuły

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >