Piesek
Źródło: facebook/Straż Ochrony Zwierząt Animax

Kundelek przebiegł 40 kilometrów, aby wrócić do umierającego właściciela. Dalsze zachowanie psa chwyta za serce

31 Maja 2020

Kundelek o imieniu Minka trafił do nowego domu. Jego właściciel umierał, jeszcze przed śmiercią zatroszczył się o kochającą rodzinę dla czworonoga. Gdy tylko drzwi od mieszkania zatrzasnęły się, pies zrobił wszystko, aby się z niego wydostać. Jeszcze tego samego dnia, uciekł nowym właścicielom i przebiegł 40 kilometrów, aby wrócić do ukochanego opiekuna.

Historię kundelka opisała Straż Ochrony Zwierząt na Facebooku, prosząc o pomoc w znalezieniu dla niego domu. Kundelek, który uciekł od nowej rodziny, aby być z właścicielem, został sam. Pies bardzo potrzebuje miłości, osoby, która się nim zainteresuje.

Kundelek, który stracił właściciela szuka nowego domu

5-letni kundelek Minka został sam, bez ukochanego właściciela. Jego opiekun bardzo poważnie zachorował. Niestety, kilka tygodni temu zmarł pozostawiając psiaka samego. Właściciel próbował zatroszczyć się o los kundelka, jednak gdy oddał go do nowej rodziny, zwierzę uciekło jeszcze tego samego dnia. Pies przebiegł 40 kilometrów, aby wrócić do właściciela, który kiedyś go uratował. Nie mógł go zostawić w trudnych chwilach.

- Razem ze sobą cieszyli się przez następne kilka dni bo właściciel nie miał serca znów komuś oddać swojej Minki. Niestety jego Pan po tych kilku dniach zmarł.. a piesek przesiadywał pod jego domem jakby pod grobem na cmentarzu... - czytamy w mediach społecznościowych.

Kundelek Minka był bardzo zżyty ze swoim opiekunem. Ten uratował go przed śmiercią. Mężczyzna nie pozwolił psu się utopić, a gdy wyciągnął go z wody, postanowił dać mu ciepły i kochający dom. Pies był bardzo wdzięczny za szansę i nowe życie. Uwielbiał swojego opiekuna. Teraz po jego śmierci trafił do domu tymczasowego fundacji, gdzie oczekuje na nowych opiekunów.

- Minka wbrew swojemu imieniu to samiec, został odrobaczony, zabezpieczony przed kleszczami i czeka na nowy kochający dom. Jest obojętny w stosunku do innych zwierząt, nauczony czystości, ma spokojną naturę, posiada książeczkę zdrowia. Ten pięcioletni skarb ma wielką wiarę w to, że znów uda mu się znaleźć rodzinę do końca, pomóżmy mu - piszą pracownicy Animax.

DZISIAJ GRZEJE:1. Owczarek dotknął łapą kobietę. Mundurowi nie mogli uwierzyć, gdzie ukryła nielegalne używki

2. Nie żyje koń Bohuna z ”Ogniem i mieczem”. Dożył pięknego wieku

Organizacja dodaje, że dostaje dużo zgłoszeń, jednak jeszcze nie zdecydowała się, gdzie trafi kundelek.

- Staramy się znaleźć dla Minki najwspanialszy dom.

Mamy nadzieję, że wkrótce kundelek będzie szczęśliwy u boku nowej rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jamniczek wita się z naszymi czytelnikami. Wszyscy już po porannej kawie?
  2. York - charakter, umiejętności, zachowanie, cena, wszystko, co musisz wiedzieć
  3. Bezpański kot wskoczył mężczyźnie na kolana. Reakcja zadziwia
  4. Uratowała mopsa przed śmiercią. W jego nietypowym wyglądzie zakochały się miliony osób
  5. Owczarek dotknął łapą kobietę. Mundurowi nie mogli uwierzyć, gdzie ukryła nielegalne używki
  6. Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego

Źródło: Facebook, polsatnews.pl

Następny artykuł