kundelek oczy
Źródło: unsplash/ Piotr Makowski

Ciężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiała

22 Listopada 2020

Kundelek wbiegł do szpitala podnosząc alarm. Placówka stanęła w ogniu, pies próbował ostrzec personel i pacjentów, aby jak najszybciej opuścili to miejsce. Ciężarna suczka zaryzykowała własnym życiem, aby uratować ludzi. Sekundy dzieliły ją od śmierci.

Wierny i odważny pies

Psy są naprawdę niesamowitymi zwierzętami. Odważne i lojalne nie raz ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by chronić ludzi. Swoją odwagę udowodniła rosyjska suczka, która zaalarmowała personel petersburskiego szpitala o pożarze. Sama bardzo mocno w nim ucierpiała

W poprzednim tygodniu doszło do bardzo groźnego zdarzenie. Zapaliło się jedno z położonych w Sankt Petersburgu (Rosja) hospicjów. Gdy ogień szybko rozprzestrzenił się po całym budynku, pies o imieniu Matylda wszczął alarm. Suczka wbiegła do budynku i zaczęła informować pracowników oraz podopiecznych o zagrożeniu.

Kundelek dochodzi do siebie, jednak o mały włos, a zginąłby w pożarze szpitala w Petersburgu w Rosji. Odważny psiak wbiegł do płonącego budynku, zawiadamiając personel i pacjentów o zbliżającym się zagrożeniu.

Nie wszyscy zdążyli opuścić szpital, ale udało się wezwać strażaków, którzy szybko przybyli na miejsce. Mundurowi uratowali 4 osoby z płonącego budynku. Suczka również otrzymała wsparcie.

Wczoraj nie pokazał klasy, choć uprawia sport dla dżentelmenów. Marcin Najman i jego piękne hobby ze zwierzakamiWczoraj nie pokazał klasy, choć uprawia sport dla dżentelmenów. Marcin Najman i jego piękne hobby ze zwierzakamiCzytaj dalej

Odważny kundelek uratował ludzi z pożaru

Suczka biegała po budynku próbując wszystkich ostrzec. W pewnym momencie zemdlała, zatruwając się tlenkiem węgla. Niebezpieczną sytuację zauważyło dwóch lekarzy rezydentów: Elena Kalinina i Alexander Tsinkevich, którzy rzucili się psu na pomoc. Kundelek był w bardzo złym stanie. Był cały poparzony, wydawało się, że akcję ratunkową przypłacił życiem.

Matylda, bo tak na imię miała suczka, trafiła na ostry dyżur. Lekarze weterynarii rozpoczęli walkę o jej życie. To nie było proste, ponieważ kundelek miał poparzony cały pyszczek, szyję, brzuch, łapki. Psinka drżała i płakała jednocześnie. Prawie cała została zabandażowana, podali jej silne leki, wszyscy mieli nadzieję, że wyjdzie z tego cało.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Ciężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiała
2. Podobnego porodu w Lublinie jeszcze nie było, pani Karolina jest szczęściarą. W całej Polsce odnotowano zaledwie kilka przypadków
3. Porzuciła starszego kota na pastwę losu. Myślała, że nikt się nie dowie, nie przewidziała, że ktoś z ukrycia nagrywa każdy jej ruch

Liczni lekarze dokonali niemożliwego i nie tylko uratowali psa, ale i jego szczeniaki. Jak czytamy na Daily Mail, wszystkie są zdrowe, jednak kiedy suczka urodzi, nie będzie mogła ich karmić, ponieważ jej sutki zostały poparzone.

Matylda wciąż ma przed sobą trudną drogę, a jej właściciele podobno martwią się, jak zatroszczą się o nią z jej obrażeniami. Pies udowodnił jednak, że jest dzielny i odważny.

Matylda dochodzi do siebie w schronisku, nie wiadomo, co dalej się z nią stanie. Kundelek Matylda jest kolejnym przykładem na to jak wspaniałe są psy! Nie zważając na okoliczności, są w stanie zaryzykować własnym życiem, aby ocalić inną żywą istotę. Wspaniale!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszłaCała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszłaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Wiemy, gdzie wpuszczają Polaków bez testów. Lista jest bardzo krótka
  3. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
  4. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszła
  5. Labrador dokonał nietypowej adopcji. Stał się przybranym tatą 9 maleńkich kaczuszek
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Jedno kliknięcie i można stracić pieniądze

źródła: daily mail, theanimalclub.net

Następny artykuł