Roo wypadł przez szybę samochodu
Źródło: facebook/stefanie grows

Zalali się łzami, gdy zobaczyli kundelka. Myśleli, że zginął w wypadku samochodowym

20 Sierpnia 2020

Kundelek zaginął podczas groźnego wypadku samochodowego. Jego właściciele przez kilka dni szukali go w okolicy, lecz nigdzie nie było po nim śladu. Z pomocą okolicznych mieszkańców udało im się wpaść na trop ukochanego Roo. Ponowne spotkanie z czworonogiem wywołało niesamowite emocje.

Kundelek o imieniu Roo wybrał się wraz ze swoimi opiekunami - Stefanie oraz Duane Lindsey, na przejażdżkę samochodem. Para razem ze swoim 3-letnim psiakiem bawiła się wyśmienicie na okolicznej plaży. Dzień przebiegał zgodnie z planem i nic nie wskazywało na to, że parę spotka traumatyczne doświadczenie. Podczas powrotu do domu zdarzył się okropny wypadek na drodze. W samochód państwa Lindsey uderzył rozpędzony pojazd, ich auto dachowało. Para była zszokowana, lecz ich pierwszym impulsem było sprawdzenie, czy Roo nie grozi niebezpieczeństwo. Kiedy spojrzeli na tylne siedzenie, zdębieli. Kundelka nigdzie nie było.

Pies zjadł zawiniątko na spacerze. Kiedy weterynarz zobaczył wyniki RTG, zadecydował o pilnej operacjiPies zjadł zawiniątko na spacerze. Kiedy weterynarz zobaczył wyniki RTG, zadecydował o pilnej operacjiCzytaj dalej

Kundelek zniknął podczas wypadku

Państwo Lindsey szybko otrząsnęli się z szoku po wypadku, pomimo obrażeń, jakie doznali. Duane był cały we krwi, ale zamiast martwić się o siebie, bardziej przejmował się losem swojego zagubionego pupila. Gdzie był Roo? Dopiero po chwili dostrzegli, że tylna szyba pojazdu była rozbita, dlatego istniało jedno logiczne wytłumaczenie nieobecności psa - o ile 3-letni czworonogowi udało się przeżył uderzenie to najpewniej uciekł w popłochu z miejsca wypadku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka uratowała całą rodzinę z pożaru. Ogień pochłonął cały ich majątek, potrzebna pomoc
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
3. Foksterier popłakał się, gdy go uwolniono. Wcześniej żył na łańcuchu przy ścianie

Opiekunowie Roo niezwłocznie zadzwonili po pogotowie. Duane został przewieziony na sygnale do szpitala. Stefanie nie odniosła poważniejszych obrażeń, dlatego powierzyła męża w ręce specjalistów i udała się w pojedynkę na poszukiwaniu psa. Nigdzie w okolicy autostrady nie było śladu po kundelku, jednak para się nie poddała i opublikowała na Facebooku wpis na temat zaginionego pupila. Kolejnego dnia wznowili poszukiwania. Lokalna społeczność dowiedziała się o nieszczęśliwym wypadku i bardzo współczuła stracie państwa Lindsey, dlatego wszyscy, wliczając w to bezdomne osoby, z chęcią ruszyli im na pomoc.

Poszukiwania psa zakończyły się sukcesem

Wiadomość przypadkowej osobowy na mediach społecznościowych dała nadzieję na odnalezienie kundelka. Ktoś powiadomił państwo Lindsey, że widział pieska w okolicy. Para ruszyła pod wskazany adres, a kiedy ich oczom ukazał się ich pupil, siedzący samotnie pod drzewem, niesamowicie się ucieszyli. Roo także nie pozostał im dłużny, kundelek był w siódmym niebie. Co prawda, odniósł niewielkie obrażenia wskutek wypadku, ale szybko zapomniał o bólu, gdy zobaczył swoich najukochańszych właścicieli. Cała trójka wróciła bezpiecznie do domu. Doświadczenie Stefanie i Duane powinno przypomnieć właścicielom czworonogów, że zadbanie o bezpieczeństwo pupila jest ich arcyważnym obowiązkiem.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. On naprawdę istnieje, malutki kotek o ludzkiej twarzy. Niebywały widok, ale jest też coś niepokojącego
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Jak często należy karmić szczeniaki? Pełna miska nie jest dobrym rozwiązaniem
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Właściciele muszą uważać na swoje pupile. Agresywny owczarek poluje na psy, pogryzł nawet doga niemieckiego
  6. Tragedia u wybrzeża, wybuch, 45 osób nie żyje. Dramatyczna wiadomość ze świata

Źródło: wamiz

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł