kundelek w łózku
Źródło: youtube.com/ArrowDogRescue

Wzięła ze schroniska kundelka. Pierwszej nocy spojrzała na psa i zalała się łzami

17 Listopada 2020

Kundelek adoptowany przez kobietę zachowywał się jak zwierzę, które doświadczyło czegoś strasznego. Suczka była wycofana i traktowała napotkane osoby z rezerwą. Mimo to kobieta postanowiła ją adoptować. Gdy pierwszej nocy obudziła się i zobaczyła zwierzaka, popłakała się.

Kundelek był przerażony sytuacją, w jakiej się znalazł. Kobieta robiła, co mogła, by go uspokoić. Prawdopodobnie suczka, którą nazwała Nyia została kiedyś porzucona przez właściciela. Teraz była nieufna wobec ludzi. Sytuacja, w której została zabrana od opiekunów, do których towarzystwa już przywykła przywołała jej najgorsze wspominania. Pies był tak przerażony, że trzeba było nosić go na rękach, sam nie był w stanie zrobić kroku.

Mężczyzna latami szukał zaginionej suczki. Cierpiała w schronisku, aż któregoś dnia poczuła znajomy zapachMężczyzna latami szukał zaginionej suczki. Cierpiała w schronisku, aż któregoś dnia poczuła znajomy zapachCzytaj dalej

Kundelek był przerażony

Trudno jej się dziwić. Ostatni człowiek, któremu bezgranicznie zaufała potraktował ją w okrutny sposób. Nagła przeprowadzka była dla niej szokiem. Gdy tylko weszła do domu, zajęła miejsce w kącie pokoju i zasnęła.

Nie wstawała aż do wieczora, prawdopodobnie odsypiając cały stres związany z nowymi doznaniami i środowiskiem. Choć z pewnością cieszyła się z tego, że została adoptowana, była jednocześnie bardzo niepewna i pełna lęku. Nowa właścicielka postanowiła dać jej trochę przestrzeni. Pies musiał zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Wzmożone próby nawiązania kontaktu mogłyby go zestresować jeszcze bardziej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spacerowicze natknęli się na psa, który miał wbite 2 strzały. Wiemy, kto doprowadził do dramatu
2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
3. Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylić

Kundelek wzruszył ją do łez

Kobieta jeszcze raz upewniła się, że z kundelkiem wszystko jest w porządku i poszła spać. Planowała jutro spędzić cały dzień z nowym pupilem, oswajając go ze swoim towarzystwem i budując u niego poczucie bezpieczeństwa.

W środku nocy jednak coś wyrwało ją ze snu. Na swojej dłoni poczuła czyjś oddech. Okazało się, że suczka sforsowała blokadę, którą przegrodziła schody i przyszła spać do niej, kładąc jej łepek na dłoni. Wzruszona tym gestem kobieta nie mogła powstrzymać łez. Przez resztę nocy mówiła do niej i głaskała ją po głowie. Pies wydawał się dziękować jej, za to co dla niego zrobiła.

To dowód na to, że psy naprawdę są bardzo inteligentne i emocjonalne. Historia suczki i jej właścicielki jest świetnym argumentem za tym, by dać kochający dom zwierzakowi ze schroniska!

Suczka po adopcji nie może się oderwać od pani. Wideo dosłownie topi serceSuczka po adopcji nie może się oderwać od pani. Wideo dosłownie topi serceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Nowe informacje ws. luzowania obostrzeń w Polsce. Minister poruszył sprawę ferii zimowych
  3. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Obudziło ją dziwne zachowanie pitbulla. Poszła za nim i aż zbladła
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Dinozaury mogły jednak wcale nie wyginąć, gdyby nie asteroida. Wyjątkowe odkrycie archeologów

źródło: pikio.pl

Następny artykuł