Kundelek pojawił się na pogrzebie właściciela
Źródło: screen twitter/9GAG

Kundelek pojawił się na pogrzebie swojego opiekuna. Jego zachowanie wzruszyło całą rodzinę

12 Maja 2020

Kundelek nie opuścił swojego zmarłego pana. Towarzyszył mu na pogrzebie, gdzie zachował się bardzo wyjątkowo.

Mehmet Ilhan zmarł w wieku 79 lat. Jego bliscy byli załamani odejściem ukochanego członka rodziny. Mehmet był to człowiek niezwykle szanowany przez bliskich. Cieszył się miłością i przyjaźnią wszystkich krewnych. Najbliższe osoby tłumnie zgromadziły się na jego pogrzebie. Przybył też wierny kundelek, który tak sam jak ludzie pogrążył się w żałobie po odejściu ukochanego właściciela.

Kundelek pojawił się na pogrzebie właściciela

Nikt nie krył łez wzruszenia, gdy pies pojawił się na ceremonii pożegnania. Czworonóg nazywał się Cesur. Był to zwykły kundelek, który jednak dokonywał niezwykłych rzeczy. Podczas pogrzebu zaskoczył wszystkich zebranych swoim zachowaniem. Gdy ujrzał trumnę to przeniósł się na sam przód żałobnego pochodu. Zwierzę przeczekało moment na modlitwę wiernych. Potem wyruszyło w ostatnią drogę ze swoim właścicielem. Był to ich ostatni spacer.

Czworonóg zachowywał się tak, jakby doskonale wiedział, że to ich ostatnie pożegnanie. Przez ten czas nie odwracał się od trumny – ciągle patrzył na nią, nie interesowało go nic innego. Ali, syn Mehmeta, nie kryje wzruszenia, gdy wspomina pogrzeb ojca. Powiedział, że Cesur uparcie tkwił w jednym miejscu. Nie chciał, by ktokolwiek go dotykał lub kazał pójść gdzieś indziej. Liczyło się tylko to, by być jak najbliżej opiekuna.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pies przyniósł w pysku małe zawiniątko. Właścicielka zdębiała, gdy zobaczyła zwierzę. Co to było?
2. Golden retriever uratował małego kotka. Przyniósł go ledwo żywego w pyszczku

Po śmierci Mehmeta Cesur trafił pod opiekę jego syna, Alego. Psiak szybko odnalazł się w nowym miejscu, lecz nigdy nie zapomniał o swoim pierwszym przyjacielu. Niczego mu nie brakuje, ale pamięć jest wciąż bardzo żywa. Najlepszym tego dowodem jest to, że codzienna trasa spacerów musi objąć cmentarz. Kundelek codziennie odwiedza grób właściciela, by oddać mu szacunek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Położył na chodniku miskę z wodą, a na jej dnie zainstalował kamerę. Zobaczył nagranie i nie mógł powstrzymać śmiechu
  2. Pies przyniósł w pysku małe zawiniątko. Właścicielka zdębiała, gdy zobaczyła zwierzę. Co to było?
  3. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. Ucierpiał niewinny kot
  4. Pobił bezbronnego psa. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Kilkadziesiąt koni może umrzeć z głodu. Fundacja błaga o pomoc
  6. Nazwano go najbrzydszym tygrysem świata. Kto go pokocha?

Źródło: Pikio.pl

Następny artykuł