Kundelek
Źródło: facebook/TozTarnow

Skuli kundelka łańcuchem i zostawili przy beczce z trucizną. Powód jest oburzający, w głowie się nie mieści

10 Listopada 2020

Kundelek został całkiem sam po tym, jak właściciele się go wyrzekli. Przez długi czas wałęsał się po okolicy, aż w końcu spotkała go straszliwa kara. Przez długi czas był więźniem krótkiego łańcucha. Wreszcie na pomoc ruszyli mu inspektorzy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Gdy poznali powód, dla którego kundelek został bezdomny, aż się w nich zagotowało.

Kundelek nigdy nie spodziewał się, że z ciepłego kąta we własnym domu trafi na krótki, ciężki łańcuch. Porzucone zwierzę z dnia na dzień straciło wszystko, co miało w jego życiu ważne znaczenie. Niestety, tyczyło się to również właścicieli, którzy spakowali walizki i opuścili rodzinny dom bez czworonożnego przyjaciela.

Czy zwierzęta mają uzdrawiające moce? Przełomowe odkrycie naukowców nie pozostawia złudzeńCzy zwierzęta mają uzdrawiające moce? Przełomowe odkrycie naukowców nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

Kundelek nagle skończył na ulicy

Piesek niewielkich rozmiarów o czarnym futerku jeszcze do niedawna miał kochającą rodzinę, na którą myślał, że może liczyć w każdych okolicznościach. Nie martwił się tym, co przyniesie każdy kolejny dzień, ponieważ ufał swoim opiekunom, że chcą dla niego wszystkiego, co dobre. Niestety, czas pokazał, że fatalnie się przeliczył.

Pewnego dnia właściciele wyjęli walizki, spakowali cały dobytek życia, wyrzucili psa na zewnątrz i odjechali. Sąsiedzi przypadkiem dowiedzieli się, że wyprowadzili się poza granice Polski. Najwyraźniej w planie na rozpoczęcie nowego życia zabrakło miejsca dla malutkiego kundelka.

Odtąd zdezorientowane zwierzątko zostało samo jak palec. Włóczyło się po okolicy w poszukiwaniu czegokolwiek zjadliwego, co pomogłoby przetrwać mu kolejny ciężki dzień. Bezdomność ogromnie go przytłaczała, dlatego zaczął szukać oparcia w pobliskich mieszkańcach. I tym razem los nie uśmiechnął się do bezpańskiego psiaka.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
2. Zapowiedziano kontrole 3788 gospodarstw. Dziś pojawił się apel o pilne zawieszenie
3. Psia ślina złotym środkiem na rany człowieka? Prawda i mity o lizaniu ran przez zwierzaki

Pasmo niekończących się nieszczęść

Kundelek niefortunnie spotkał na swojej drodze człowieka, który miał już dosyć widoku bezdomnych zwierząt w okolicy. Nie rozumiał, co przeżywają psy czy koty mieszkające na ulicy. Chciał, tylko żeby problem zniknął, dlatego postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Nieczuły na zwierzęce cierpienie oprawca zapiął kundelka w łańcuch i zostawił na pastwę losu tuż obok niebezpiecznej substancji. Pies tkwił uwięziony przy plastikowej beczce przykrytej azbestem, nie zdając sobie sprawy, na jak ogromne niebezpieczeństwo jest wystawiony.

Wolontariusze Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (TOZ) w Tarnowie przypadkiem dowiedzieli się o losie bezimiennego kundelka i natychmiast ruszyli mu na pomoc. Tragiczna historia zwierzęcia poruszyła ich serca, dlatego nie mogli pozwolić na to, aby dramat czarnego psiaka trwał choćby minutę dłużej.

Kundelek o traumatycznej przeszłości pilnie szuka domu. Hotelik dla zwierząt nie wchodzi w grę. To zwierzę wycierpiało już tak wiele, że jedynie miłość stałego opiekuna jest mu to w stanie zrekompensować. Być może akurat szukasz nowego przyjaciela?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupieniePies przypadkiem zrzucił żelazko z deski do prasowania. Po chwili stało się najgorsze, nagranie z monitoringu wprawia w osłupienieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia
  4. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
  5. Bezdomny mężczyzna spędził noc pod drzwiami schroniska. Kiedy zdradził pracownikom powód, serca zabiły im mocniej
  6. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  7. Doskonały na odporność, zwalcza ból i leczy zatoki, a wciąż nie każdy pija go codziennie. Najlepszy syrop przygotujesz w kilka minut

źródła: facebook

Następny artykuł