kundelek
Źródło: youtube.com/TheDodo

Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy

10 Września 2020

Kundelek musiał zostać naprawdę skrzywdzony przez człowieka. Biedne zwierzę trafiło do schroniska w bardzo ciężkim stanie. Chowało się przed ludźmi i nie pozwalało dotknąć absolutnie nikomu. Gdy tylko ktoś zbliżał się do psa, ten zaczynał przeraźliwie płakać. Dopiero gdy przedstawiono go pewnej kobiecie, wszystko się zmieniło.

Kundelek strasznie bał się ludzi. Biedaczek musiał przeżyć prawdziwe piekło - w schronisku kulił się w kącie klatki i nie pozwalał nikomu dotknąć. Wolontariusze bali się podchodzić do przerażonego psa - nie wiadomo było, czy ze strachu kogoś nie ugryzie, albo czy nie zareaguje jeszcze większym lękiem. Wtedy w jego życiu pojawił się ktoś, kto był w stanie mu pomóc.

Myśleliście, że kangury są urocze? Niepokojące wideo pokazuje ich mniej przyjazną naturęMyśleliście, że kangury są urocze? Niepokojące wideo pokazuje ich mniej przyjazną naturęCzytaj dalej

Kundelek bał się dotyku

Niewyobrażalne, co musiał przeżyć ten pies, że aż tak bał się ludzi. Szczeniaczek w typie owczarka niemieckiego trafił do schroniska Breasta w Rumunii. Był zaniedbany, wychudzony i wyraźnie przerażony. Człowiek musiał wyrządzić mu wielką krzywdę, gdyż pies przez cały czas trząsł się i płakał, kiedy tylko ktoś się do niego zbliżał. Zrozpaczeni pracownicy schroniska nie wiedzieli, jak pomóc kundelkowi. Dopiero jedna z wolontariuszek wykazała się ogromną determinacją i odwagą. Gdy podeszła do psa, wszystko się zmieniło.

DZISIAJ GRZEJE:1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. Dziewczynki nagrały filmik jak znęcają się nad małym kotkiem. Ich zachowanie oburza, na końcu zrobiły okropną rzecz
3. W Polsce ruszy pierwsza klasa o profilu łowieckim. Będą uczyć polowania na zwierzęta

Pies pierwszy raz jest głaskany

Kundelek płakał bez opamiętania, gdy kobieta wkroczyła na jego wybieg. Chował się w kącie, a gdy wolontariuszka wyciągnęła do niego rękę, zaczął wydawać z siebie dźwięki, które w niczym nie przypominają zwyczajnego psiego skomlenia. Pies wydawał się wręcz krzyczeć ze strachu. Wolontariuszka wiedziała jednak, że muszą wspólnie pokonać ten lęk, by można było pomóc kundelkowi. Wyciąga więc dłoń, by go pogłaskać. Gdy piesek po raz pierwszy czuje czuły dotyk, który nie ma na celu go skrzywdzić, jest w szoku. Wciąż krzyczy i płacze, jednak po chwili głaskania, obraca się w końcu w stronę kobiety i daje jej trzymać się za pyszczek i czule go dotykać.

Przestaje płakać, zaczyna za to cicho szczekać, jakby nie wiedział, jak zareagować. Widać jednak, że zaczyna się uspokajać - stoi spokojnie i pozwala na dalsze pieszczoty. Wolontariuszka uspokaja go i delikatnie gładzi po pyszczku. Po kilku minutach takiej terapii kundelka udaje się wziąć na ręce! Czapki z głów dla pracownicy schroniska - widać, że doskonale wie, jak obchodzić się nawet z najbardziej pokrzywdzonymi przez los zwierzętami. Psiak otrzymał imię Kanye i po kilku tygodniach intensywnej opieki i przybierania na wadze, rozpoczął nowe życie w Wielkiej Brytanii - w kochającej, szczęśliwej rodzinie.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał jak wariat. Chcieli go ukarać, a skończyło się eskortą do szpitala
  2. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  3. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
  4. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

źródło: youtube.com

Następny artykuł