kundelek z panem
Źródło: instagram.com/weston.mackey

Kundelek bał się wskakiwać do auta. Jego pan wpadł na genialny pomysł, efekt zwala z nóg

5 Listopada 2020

Kundelek uratowany wcześniej z ulicy miał trudności z wykonywaniem niektórych czynności, które innym czworonogom zwykle przychodzą z łatwością. Jedną z nich był wskakiwanie do samochodu swojego pana. Na szczęście mężczyzna znalazł na to kreatywny sposób.

Kundelek nie mógł poradzić sobie z wejściem do wysoko zawieszonego auta swojego właściciela. Mimo próśb opiekuna nie chciał nawet się do niego zbliżyć. Zwierzak nie lubił zamkniętych, ciasnych przestrzeni, ani samochodów. Szczególnie nie podobała mu się ciężarówka jego pana, Westona Mackey z Kalifornii, który jak przystało na Amerykanina, poruszał się wielkim pick-upem. Psu nie chodziło jednak raczej o wysoką emisję CO2.

Suczka rzadkiej rasy zaszła w ciążę. Gdy zaczęła rodzić, właścicielom opadły szczękiSuczka rzadkiej rasy zaszła w ciążę. Gdy zaczęła rodzić, właścicielom opadły szczękiCzytaj dalej

Kundelek bał się wejść do ciężarówki

Psy porzucone, lub długo żyjące na ulicy mogą mieć problemy z adaptacją do nowej sytuacji po adopcji. Tak było i w wypadku Dudesona. Kundelek bardzo się cieszył z tego, że w końcu trafił pod opiekę człowieka, któremu na nim zależało.

Wciąż przeżywał niektóre sytuacje i traumy ze swojej przeszłości. Choć mężczyzna, jak i fundacja, która uratowała zwierzaka nie mogli za wiele o niej powiedzieć - znaleziono go wygłodzonego, gdy błąkał się po ulicach - mieli swoje podejrzenia. Sądzili, że Dudeson mógł zostać porzucony przez osobę prowadzącą podobny samochód lub zostać potrąconym przez takie auto. Trudno pozbyć się u psa tego typu skojarzeń.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawyku
2. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
3. Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"

Mężczyźnie bardzo jednak zależało na tym, by zwierzak mógł z nim wszędzie podróżować. Prowadził bardzo aktywny tryb życia i chciał, by pies także mógł cieszyć się wycieczkami na łono natury. Wymyślił sposób, na przekonanie pupila, że w samochodzie nic mu nie grozi.

Swoją metodą podzielił się na Instagramie. Jak sam twierdzi, Dudeson jest wzrokowcem. Musiał więc na własne oczy zobaczyć, jak wejść do ciężarówki. Weston ustawił się więc na czworaka przy drzwiach pojazdu i wskoczył na tylne siedzenie psim sposobem. Ku zdumieniu i ogromnej radości mężczyzny, psu udało się bezbłędnie powtórzyć wykonany przez jego pana numer!

ZOBACZ WIDEO:

Owczarek wskoczył na łóżko i zaczął chodzić po właścicielach. Miał powód, jaki?Owczarek wskoczył na łóżko i zaczął chodzić po właścicielach. Miał powód, jaki?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Adoptował ciężarną suczkę pitbulla. Nie mógł uwierzyć, gdy zaczęła rodzić
  5. Rząd podjął decyzję. Chcą zabić 17 milionów norek
  6. Polskie Babcie dziś znowu staną w obronie praw człowieka. Przypominamy niezwykłe słowa wsparcia, które skierowały do kobiet
  7. Łatwo zepsuć smak najlepszych gołąbków 1 złą decyzją. Nawet pyszny farsz ich nie uratuje, chodzi o kapustę

źródło: instagram.com

Następny artykuł