Kundelek
Źródło: policja.pl

Kundelek czekał na powrót pana. Nie wiedział najgorszego

4 Września 2020

Kundelek czekał na powrót swojego właściciela. Piesek był głodny i spragniony, miał nadzieję, że wkrótce drzwi domu otworzą się i wszystko wróci do normy. Niestety, na terenie Mikołowa znaleziono zwłoki 62-letniego mężczyzny, właściciela czworonoga.

Kundelek o imieniu Misiek został sam. Jego właściciel zmarł. Policja wykluczyła, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Kiedy policjantka poznała tożsamość znalezionego mężczyzny, przypomniała sobie, że kilka dni wcześniej była u niego na interwencji. Szybko skojarzyła fakty, że 62-latek mówił, że mieszka tylko z czworonogiem. Oznaczało to, że piesek siedział sam w mieszkaniu, nie wiedział, co się stało.

Niemowlę wierciło się w kołysce. Zachowanie kota jest bezcenneNiemowlę wierciło się w kołysce. Zachowanie kota jest bezcenneCzytaj dalej

Policjantka uratowała kundelka

- Okazało się, że kilka dni wcześniej wobec 62-latka czynności podejmowali mundurowi z łaziskiego komisariatu, a wśród nich była sierżant Kamila Niećko. Podczas pobytu w jednostce mężczyzna wielokrotnie wspominał, że mieszka sam, a jego jedynym towarzyszem jest pies "Misiek". Kiedy policjantka dowiedziała się o interwencji jej kolegów z Mikołowa, od razu przypomniała sobie o pozostawionym czworonogu - relacjonują policjanci.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kot odpoczywał, nagle rzuciły się na niego 2 pitbulle. Właścicielka była bezsilna, choć próbowała
2. Andrzej Duda postawił sprawę jasno. Padł właśnie apel do wszystkich Polaków
3. Kangur uwięził psa. Mężczyzna stanął oko w oko ze zwierzęciem, aby go uratować

Policjantka wraz z dzielnicowym rejonu oraz kolegą z miejscowej patrolówki ustaliła adres, pod którym mieszkał 62-latek i pojechała tam. W obecności pracowników spółdzielni policjanci weszli do środka, gdzie zastali wystraszonego i głodnego psa. Całe szczęście losem zwierzaka przejął się jeden z sąsiadów. Powiedział, że zna go od wielu lat i choć ma inne zwierzaki to z chęcią zaopiekuje się kundelkiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę
  2. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater, Polacy we łzach
  3. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
  4. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci
  5. Mężczyzna rzucił się na ratunek psu, który wpadł do przerębli. Nagle lód załamał się pod nim
  6. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat

źródło: policja.pl

Następny artykuł