pies na drodze
Źródło: youtube.com/ The Dodo

Bezpański kundelek sam znalazł sobie dom. Po prostu wskoczył do auta, mężczyzna nie miał wyboru

3 Września 2020

Kundelek żyjący na ulicy doskonale wiedział, jak znaleźć pomoc. Najwyraźniej postanowił, że nie będzie czekał na cud, tylko sam weźmie sprawę w swoje ręce, a raczej łapy. Los chciał, że trafił na idealnego człowieka w idealnym czasie. Wszystko zostało nagrane.

Kundelek postanowił, że sam znajdzie sobie kochający dom i wyszło mu to doskonale. Miał ogromne szczęście, ponieważ gdy błąkał się przy drodze, akurat przejeżdżał nią niejaki Takis - mężczyzna, który swoje życie poświęcił ratowaniu bezpańskich psów. Czworonóg po prostu podbiegł do jego auta i odmówił oddalenia się, dopóki mężczyzna nie otworzył mu drzwi. Takis nagrał całe zajście, niesamowite, jak potoczyła się historia kundelka.

Kot nie przestawał krzyczeć, kiedy trafił do schroniska. Bał się, że znów spotka go okropny losKot nie przestawał krzyczeć, kiedy trafił do schroniska. Bał się, że znów spotka go okropny losCzytaj dalej

Kundelek szukał pomocy

Takis prowadzi własne schronisko, które zaczęło działać w 2014 roku. Początkowo pomagał bezpańskim psom ze swojego rodzinnego miasta na Krecie, gdzie skala problemu jest ogromna. Porzucone psy żyją dziko i można ich spotkać mnóstwo w całej Grecji. Działalność Takisa z czasem rozszerzyła się także na dalsze rejony, a mężczyzna poświęcił cale swoje życie schronisku - obecnie znajduje się tam około 350 psów, 30 kotów, a także kilka kóz i owca. Kundelek z ulicy miał więc niebywałe szczęście, że trafił akurat na auto Takisa.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Owczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być inna
2. Niestety, koronawirus w PKS i PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnych kierunków

Mężczyzna nagrał ich pierwsze spotkanie - pies domaga się wpuszczenia do auta, najpierw zaczepia kierowcę, a później próbuje się dostać do środka na miejsce pasażera. Ujada i czeka, aż będzie mógł wejść do samochodu. Gdy w końcu drzwi się otwierają, kundelek od razu pakuje się do środka i wskakuje na kolana mężczyzny, po czym zaczyna go przytulać i obsypywać psimi pocałunkami. Takis jest w prawdziwym szoku, że młody piesek tak bardzo chce jechać z nim. Od razu ruszają więc do schroniska, a kundelek nie odrywa się od swojego wybawcy ani na chwilę! Gdy dojeżdżają do celu, pies od razu wita się z nowymi kolegami ze schroniska. Tam na pewno znajdzie miłość, a wkrótce zapewne i nowy dom.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  2. Potężny huk i wszyscy nagle stanęli. „Wyszedłem z pokoju, drzwi wyrwało” Koszmar w Polsce
  3. Suczka chodziła z gigantycznym guzem przez dwa lata. Nikt jej nie pomógł, teraz jest szansa
  4. Z kochającego domu trafił na ulicę. Inny niż wszyscy myślą powód
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny

źródło: youtube.com

Następny artykuł