koń i policjantka
Źródło: facebook.com/Lubuska Policja

Kucyk uciekł właścicielowi. Szybko do akcji wkroczyła policja

29 Sierpnia 2020

Kucyk uciekł właścicielowi i spowodował nietypową sytuację na krajówce. Zwierzak wybrał się w beztroską wędrówkę i biegł drogą krajową nr 27. Na szczęście w porę zauważyli go policjanci zielonogórskiego ruchu drogowego, którzy natychmiast przystąpili do działania.

Kucyk postanowił wybrać się w wędrówkę, która spowodowała niemałe zamieszanie. Na szczęście policjanci z zielonogórskiego ruchu drogowego byli akurat w okolicy. Jak relacjonuje fanpage Lubuska Policja, mundurowi byli akurat na służbie w ramach grupy SPEED, gdy zauważyli uciekiniera biegnącego jezdnią. Zwierzak stwarzał zagrożenie dla kierowców, ale przede wszystkim dla siebie samego, funkcjonariusze natychmiast przystąpili więc do akcji.

Małgorzata Kożuchowska w doborowym towarzystwie na plaży. Dobrze razem wyglądają?Małgorzata Kożuchowska w doborowym towarzystwie na plaży. Dobrze razem wyglądają?Czytaj dalej

Kucyk-uciekinier na krajówce

Policjanci w środę 26 sierpnia zauważyli zwierzę, które nie reagowało na przejeżdżające pojazdy i poruszało się po jezdni. Funkcjonariusze ostrzegli kierowców przy pomocy sygnalizacji świetlnej i syreny, a gdy kucyk na chwilę się zatrzymał, wykorzystali sytuację. Policjantka wysiadła z radiowozu i przegoniła zwierzaka na pobocze, by chociaż zszedł z jezdni. To jednak nie był koniec pościgu, gdyż koń zniknął w przydrożnym lesie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Suczka z ogromnym guzem całe życie spędziła przykuta do ściany. Jej reakcja na ratowników łamie serce

Koń na ulicy

Policjanci ruszyli w pościg za uciekinierem, a gdy zwierzę się zatrzymało, probowali je zatrzymać. Niestety, nie było to takie łatwe - kucyk płoszył się i nie pozwalał do siebie podejść. Funkcjonariusze musieli zachować ostrożność, by nikomu nie stała się krzywda. Na szczęście ich działanie po kilku minutach przyniosło skutki i zwierzak nieco się uspokoił. Udało się go napoić, pozostawało tylko ustalenie, skąd zwierzę się tam wzięło. Miejscowy leśniczy pomógł ustalić, że kucyk uciekł z festynu w pobliskiej miejscowości. Rzeczywiście, gdy poinformowano właściciela o zgubie potwierdził, że koń należy do niego. Został ukarany mandatem, gdyż nie przypilnował zwierzaka - kucyk mógł wyrządzić sobie lub komuś krzywdę. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji zielonogórskiej policji wszystko skończyło się dobrze.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
   2. Odwołali wesele i przekazali jedzenie bezdomnym w schronisku. Dzień ślubu spędzili z potrzebującymi
   3. Jak bawić się z kotem? Pomysły, które dadzą twojemu mruczkowi mnóstwo frajdy
   4. Monitoring nagrał, jak mężczyzna kopie na ulicy psa. Natychmiast dopadła go karma
   5. Kąpali się w morzu, nagle zobaczyli ogromnego rekina. Porażające nagranie, padły strzały
   6. Wiemy, jak Jarosław Kaczyński spędza wakacje. Wygadali się znajomi

źródło: facebook.com/Lubuska policja

Następny artykuł