Bałagan w kuchni
Źródło: facebook/Kerry Templeton

Weszła do kuchni i zastała widok, który zwalił ją na kolana. Gdy spojrzała na psa, złapała się za głowę

9 Października 2020

Kuchnia w domu Kerry Templeton z Hampshire niespodziewanie przemieniła się w pole bitwy. Brytyjka przecierała oczy ze zdziwienia, widząc, że wszystkie ściany i kąty w pomieszczeniu są pokryte nieczystościami, które z pewnością będą ciężkie do usunięcia. Jej wzrok od razu powędrował w stronę sprawcy tego nieziemskiego bałaganu. W ułamku sekundy wszystko stało się jasne. Na taki widok ręce opadają do samej ziemi.

Kuchnia, która wygląda niczym miejsce wybuchu bomby to scena z najgorszych koszmarów każdej gospodyni domowej. Kerry Templeton na własnej skórze przekonała się, jak ciężkie jest sprzątanie takiego pobojowiska. Kobieta mieszkająca na południu kraju z pewnością zdążyła się już przyzwyczaić do iście brytyjskiej pogody i dróg utopionych w błocie. Jednakże, podczas tej ulewy z pewnością nie przeszło jej przez myśl, że drzwiczki dla kota znajdujące się w kuchni pozostały uchylone. Gorzko pożałowała za drobną pomyłkę.

Zdjęcia, które zrobiono w idealnym momencie. Jak koty to zrobiły?Zdjęcia, które zrobiono w idealnym momencie. Jak koty to zrobiły?Czytaj dalej

Bałagan na czterech łapach opanował kuchnię

Utrzymanie czystości w domu, w którym mieszka czworonóg potrafi być sporym wyzwaniem dla właścicieli. Ciągłe polerowanie, odkurzanie, mycie i zamiatanie to niekończąca się historia. Dodatkowo, pracy przybywa jeszcze więcej, gdy przychodzi jesień, a na dworze deszcz, błoto albo nawet śnieg. Czy czysty dom to nieosiągalne marzenie? Na to nurtujące pytanie odpowiedź zna właścicielka białego pieska o imieniu Maddie, który sprawił jej niebywałą niespodziankę po powrocie ze spaceru. Kerry przeżyła prawdziwy szok, gdy zobaczyła, co zdarzyło się w jej kuchni pod nieobecność pozostałych domowników.

DZISIAJ GRZEJE:1. Ciekawski kot wskoczył na blat kuchenny. Nie wiedział nawet, w jakie tarapaty się wpakował, wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Mała krowa cudem uniknęła śmierci. Uciekła do lasu, nie do wiary, kto ją przygarnął

Cała podłoga, wszystkie ściany, szafki kuchenne czy nawet pralka były umorusane błotem! Brudne ślady rozpoczynały się tuż przy drzwiczkach dla kota, przez które piesek małych rozmiarów z łatwością potrafiłby się przecisnąć, dlatego sprawca tego bałaganu mógł być tylko jeden. Rozentuzjazmowana Maddie wykorzystała nieuwagę pani i po zabawie w kałuży z dumą wkroczyła do lśniącej kuchni, gdzie kontynuowała swoje figle. Oczywiście suczka o białym futerku była brudna od stóp do głów, jednak nikogo nie powiadomiła o potrzebie kąpieli. Efekty widoczne są gołym okiem. Właścicielka nie była w stanie długo się gniewać na swojego pupila, dlatego zrobiła kilka zdjęć na pamiątkę i podzieliła się nimi w Internecie.

- W moich oczach pojawiły się łzy, ale Maddie patrzyła na mnie z taką miłością. Byłam sama i po prostu głośno powtarzałam: "O mój Boże, o mój Boże, o mój Boże". Dzięki Bogu zamknęłam drzwi do innych pomieszczeń! - napisała na Facebooku Kerry.

Właścicielka Maddie poinformowała internautów, że była zmuszona nie tylko dwukrotnie posprzątać kuchnię, ale także zafundować czworonogowi długą kąpiel.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Maddie

Maddie

Nauczyli go straszyć niedźwiedzie. Pies zrobił psikusa, spotkał sarenkę i zapomniał o całym świecieNauczyli go straszyć niedźwiedzie. Pies zrobił psikusa, spotkał sarenkę i zapomniał o całym świecieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie
  2. Podatek od posiadania psa wzrośnie w przyszłym roku? Mamy listę zwolnionych z opłaty
  3. Obcy kot ciągle hałasował pod drzwiami mężczyzny. W końcu wpuścił go do środka, ale finału nie przewidział
  4. Najbardziej samotny słoń na świecie w końcu będzie miał towarzystwo. Po 35 latach zerwą mu łańcuchy i przewiozą do nowego zoo
  5. Co robi kot sam w domu? Wzruszające nagranie ujawnia niewiarygodną prawdę
  6. Wielka zmiana w Polsce już za 10 dni. Tysiące Polaków nie wie, bardzo ważna wiadomość

Źródło: o2.pl

Następny artykuł