krychowiak
Źródło: instagram/grzegorz.krychowiak

Krychowiak i żona relaksują się przy żyrafach. Internauci komentują: "Zabawa bogaczy"

4 Stycznia 2021

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wyjechali na urlop. Małżeństwo zdecydowało się na daleką podróż, mianowicie wyjechało odpocząć do Afryki, do Kenii. Para zatrzymała się w luksusowym hotelu, gdzie nocleg kosztuje krocie. Dla piłkarza i modelki nie jest to jednak żaden problem. Poza tym hotel bogaty jest w wiele atrakcji jak np. możliwość wypicia napoju czy zjedzenia posiłku w towarzystwie żyraf.

Z powodu pandemii koronawirusa, wiele osób zrezygnowało z podróży czy ferii zimowych. W zależności od państwa, gdzieniegdzie ma miejsce lockdown, co również utrudnia zwiedzanie nowych zakątków i odpoczywanie z ciepłych/zimnych krajach. Kiedy w Polsce zakazano wyjazdów turystycznych, a hotele, pensjonaty czy prywatne kwatery są kontrolowane przez policję, okazuje się, że prawo nie dla każdego jest równe. W ostatnich dniach wielu polskich celebrytów pochwaliło się wyjazdami do znajomych w góry! Na południu Polski odpoczywają obecnie Kasia Cichopek czy Małgorzata Socha z rodzinami.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat nie zdecydowali się na urlop w Polsce, jednak krytyka i ich dosięgnęła. Małżeństwo odpoczywa obecnie w Kenii. Gwiazdy udały się tam zaraz po świętach Bożego Narodzenia.

Krychowiak i Jaunat w Kenii

Krychowiak i Jauant słyną z zamiłowania do luksusowych rzeczy czy miejsc. W Kenii zatrzymali się w bardzo drogim hotelu, który słynie z nieoczywistych atrakcji. Gwiazdy odpoczywają w Giraffe Manor, jednym z najpopularniejszych budynków w Nairobi. Niezwykłe miejsce stało się bardzo popularne za pomocą Instagrama. Każdy chce mieć fotkę w pięknym otoczeniu, kiedy ma się żyrafy na wyciągnięcie ręki. Jak podaje pudelek.pl, koszt noclegu w tym miejscu to nawet ok. 2,5 tys. zł.

- Hakuna Matata - napisał Krychowiak na Instagarmie, chwaląc się fotką z ukochaną, kiedy to delektują się prawdopodobnie kawą przy obecności afrykańskich zwierząt.

Rozrywka nie spodobała się fanom piłkarza. Nie zabrakło gorzkich słów w sieci.

Nie żyje owczarek, wystarczyły 24 godziny. Właściciele psów muszą uważaćNie żyje owczarek, wystarczyły 24 godziny. Właściciele psów muszą uważaćCzytaj dalej

Krychowiak w ogniu krytyki

- Zabawa bogaczy - zrób z dzikiego zwierzęcia pieska salonowego. Co za żenada i dno.
- Zamiast siedzieć gdzieś w Afryce i odpoczywać wziąłby się za trening no chyba, że już wie, że go wuja na Euro zabierze i nie musi trenować - czytamy krytyczne komentarze internautów.

Nie wszyscy fani byli jednak tak złośliwi. Wiele osób pogratulowało Grzegorzowi świetnej fotki! Zgadzacie się?

Żyrafy Rothschilda mieszkające przy hotelu są gatunkiem zagrożonym.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł