Krowa myślała, że jedzie do rzeźni
Źródło: youtube/Denis Vila

Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs

20 Września 2020

Krowa mleczna o imieniu Emma roniła łzy na tyle ciężarówki. Zwierzę było przekonane, że jej dni są już policzone, a wkrótce trafi do ubojni bydła. Nie wiedziała jednak, że kierowca jedzie w zupełnie innym kierunku. Gdy wysiadła z pojazdu mogła już tylko płakać ze szczęścia. Poruszające wideo udowadnia, że zwierzęta także odczuwają emocje i zasługują na to by wieść szczęśliwe życie.

Krowa, która zalewa się łzami, myśląc, że czeka ją okrutna śmierć to widok, nad którym wiele osób także mogłoby gorzko zapłakać. Zwierzęta idące na rzeź podświadomie wyczuwają, jak straszny czeka je los. Właśnie w takim przekonaniu żyła krowa mleczna o imieniu Emma, którą niespodziewanie zapakowano do ciężarówki. W sieci pojawiło się nagranie dokumentujące ową sytuację z udziałem zwierzęcia o brązowym umaszczeniu, które zanosi się płaczem. Wstrząsające wideo zostało już odtworzone ponad 20 milionów razy! Jednakże, to jego finał wzbudza największa emocje.

Julia Wieniawa założyła własną markę kosmetyczną. Testowała produkty na zwierzętach?Julia Wieniawa założyła własną markę kosmetyczną. Testowała produkty na zwierzętach?Czytaj dalej

Krowa myślała, że czeka ją śmierć

Historia Emmy zyskała ogromny rozgłos po tym, jak aktywiści pokazali, co przeżywają zwierzęta wiezione na rzeź. Są przepełnione strachem i rozpaczą, nie rozumieją, dlaczego spotyka je tak wiele cierpienia z ręki człowieka, któremu nie zawiniły. Jednakże, los Emmy różni się od milionów nieszczęśliwych krów, które masowo są mordowane w ubojniach bydła. Niemieccy aktywiści wywalczyli dla niej drugą szansę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi
2. Nagranie od razu wywołuje łzy. Pies położył się na grobie swojej pani i zrobił jedną rzecz, nie mogli dać wiary
3. Głodny niedźwiedź napadł 84-latkę w lesie. Zwierzak nie wiedział, że zadarł z niewłaściwą osobą

Emma została przewieziona ciężarówką na spokojną farmę, gdzie odtąd u boku innych krów będzie mogła wieść szczęśliwe życie, pasąc się na łące. Zapłakana krówka nie mogła uwierzyć w to, że człowiek okazał jej litość. Już od pierwszych chwil radośnie wybiegła na trawę i zaczęła poznawała się z pozostałymi mieszkańcami pastwiska. Całe stado od razu zapałało do siebie sympatią i zafundowało jej gorące powitanie. Emma nie musi już więcej płakać ze smutku, ponieważ już nie grozi jej perspektywa wywiezienia do rzeźni. Cierpienie to już tylko odległe wspomnienie, które miejmy nadzieję, że nigdy więcej nie powróci.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Żyją jak pies z kotem? Wiemy czemu popularni pupile się nie dogadują
  4. Porażające wieści ze świata. Uprowadzili krokodyla i zażądali okupu, powody zaskakują
  5. Wyciągnęli z rzeki nieprzytomnego szczeniaka. Jedną łapką był już po drugiej stronie, finał wideo wzrusza do łez
  6. Największa tajemnica Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do dziś spędza sen z powiek turystom

Źródło: noizz.pl

Następny artykuł